M jak miłość

Gwiazda M jak miłość nie może przeboleć ślubu. Adriana Kalska w kółko wraca do tych samych scen - ZDJĘCIA

Iza w "M jak miłość" w nowym sezonie straci wszystko. Zdradzony Marcin będzie dążył do rozwodu, a Radek (Philippe Tłokiński) nie wygląda na takiego, który do żeniaczki by się specjalnie spieszył. W życiu prywatnym Adriana Kalska ostatecznie nie stanęła na ślubnym kobiercu z Mikołajem Roznerskim, choć długo mówiło się, że to już za chwilę nastąpi. Niestety, gwiazdy "M jak miłość" rozstały się półtora roku temu i po ich związku zostały tylko wspomnienia. Kalska aktualnie przeżywa jedyny ślub jaki w jej przypadku zakończył się szczęśliwie. Wszystko widać na Instagramie, "jak na dłoni". Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Gwiazda M jak miłość wciąż żyje swoim ślubem! Adriana Kalska nie może zapomnieć

Iza w "M jak miłość" nie doceniła daru szczęścia, jakie otrzymała od losu. Pokochał ją przystojny Marcin, który okazał się idealnym mężem i ojcem Szymka i Mai. Ale Chodakowska wciąż była z czegoś niezadowolona i chciała więcej. Z tego powodu w życiu małżonków wydarzyło się wiele tragedii. Psychol Artur (Tomasz Ciachorowski) zniknął z ich życia dopiero wtedy, kiedy zabił go Olek (Maurycy Popiel). A to jeszcze nie koniec.

Później Iza w "M jak miłość" wpadła na pomysł, aby robić karierę jako dziennikarka, więc w wydawnictwie Michała (Paweł Deląg) wplątała się w seks aferę Bosackiego (Dariusz Kordek). Już wtedy jej małżeństwo z Marcinem zawisło na włosku, ale ostatecznie nic się nie stało, bo prawda o sfingowanej nocy w hotelu wyszła na jaw. Czy Izę czegoś to nauczyło? Niestety nie. 

Kiedy Chodakowska w "M jak miłość" dostała propozycję pracy w "Gazecie Gródka" jako redaktor naczelna, popędziła tam jak na skrzydłach. I tu właśnie poznała Radka, na którego punkcie oszalała. Iza zdradziła Marcina, porzuciła dzieci, a na ZDJĘCIACH z planu nowego sezonu serialu wygląda na bardzo szczęśliwą podczas rozprawy rozwodowej. 

W życiu prywatnym Kalska i Roznerski długo byli parą i wszyscy wypatrywali ich ślubu. Niestety, ten związek dobiegł końca i od tego momentu zaczęły się też poważne problemy z Izą w "M jak miłość". Może dlatego Kalska wspomina jedyny ślub w jej życiu, który zakończył się happy endem?

Na oficjalnym profilu Kalskiej na Instagramie co rusz pojawiają się filmiki i ZDJĘCIA z finału serialu, w którym gwiazda "M jak miłość" zagrała główną rolę. W "Papierach na szczęście" Marta w finale wychodzi za mąż za ukochanego Adama (Jakub Sasak), po czym żyją długo i szczęśliwie. Nic nie może pójść już nie tak, bo właśnie na tym seria dobiegła końca. Zobacz jak Kalska wspomina najszczęśliwsze chwile swoich bohaterek w GALERII ZDJĘĆ!

Nie przegap: Gwiazdor M jak miłość ostro dostał po uszach od matki swojego syna! Mikołaj Roznerski musiał się gęsto tłumaczyć Marcie Juras

M jak miłość po wakacjach. Marcin w szpitalu z Kamą! Połączy ich tragiczne zdarzenie
Najnowsze

Materiał sponsorowany