M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Nowa kobieta w życiu Marcina to kopia Izy! Kama będzie jej pilnować – ZDJĘCIA

W "M jak miłość" po wakacjach Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie rozchwytywany przez kobiety. Ale Chodakowski nie będzie w dobrej formie - smutki po zdradzie Izy (Adriana Kalska) zacznie zapijać alkoholem w nocnych klubach i nie w głowie mu będą romanse. W dodatku Kama (Michalina Sosna) w "M jak miłość" będzie strzec Chodakowskiego "jak oka w głowie"... Ale i tak zakręci się koło niego nowa kobieta (Alina Szczegielniak), łudząco podobna do Izy! Czy zostanie to ona następczynią niewiernej żony detektywa? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Nowa kobieta u boku Marcina to kopia Izy! Zastąpi Chodakowską?

Na planie "M jak miłość" coraz częściej można zobaczyć nową, śliczną dziewczynę. Wygląda na przyjaciółkę Kamy, bo spędzają razem mnóstwo czasu i z reguły są roześmiane. Jest nawet ZDJĘCIE, na którym Marcin jedzie z obiema paniami autem i cała trójka aż tryska szczęściem. Kim okaże się bohaterka łudząco podobna do Adriany Kalskiej?

Alina Szczegielniak zagra w "M jak miłość" kobietę, która zbliży się do Marcina. Kama będzie strzegła Chodakowskiego, jak skarbu, ale czy on oprze się dziewczynie łudząco podobnej do jego żony?

Na pewno Marcin w "M jak miłość" po wakacjach będzie topił rozpacz po zdradzie żony w alkoholu. Chodakowski zacznie bywać w klubach ze streptizem, na szczęście w tych, w których pilnowała go będzie Kama. To ona odgoni od niego swoją koleżankę Asię, która okaże się złodziejką. Ale może Marcin wytrzeźwieje, kiedy spotka na swojej drodze bliźniaczo podobną do Izy piękność?

Kim będzie śliczna kobieta, która znajdzie się w pobliżu Marcina w "M jak miłość" jest na razie pilnie strzeżoną tajemnicą produkcji. Wszystkiego dowiemy się w nowych odcinkach, emitowanych w TVP2 zaraz po wakacjach 2023. 

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Piotrek po zawale wywiezie rodzinę do Grabiny. Barbara znajdzie nowy sens życia – ZDJĘCIA, WIDEO

Wielka tajemnica gwiazd M jak miłość. Katarzyna Cichopek wygadała się jak każą im udawać na planie
Najnowsze