M jak miłość

M jak miłość. Wiemy, gdzie znajdą Marcina! To miejsce jest całkiem blisko Warszawy!

2024-07-10 15:18

W 1809 odcinku "M jak miłość" po wakacjach, który będzie pierwszym odcinkiem 25. sezonu, dowiemy się, gdzie ukrył Marcin (Mikołaj Roznerski) po tym, jak uda się mu wydostać z magazynu, w którym w poprzednim sezonie uwięził go i pobił gangster Robert (Kamil Drężek). Chodakowski będzie przebywał w leśniczówce zamieszkałej przez lekarkę Marlenę Wysocką (Małgorzata Turczeniewicz). Wiemy już, w którym konkretnie miejscu detektyw zamieszka z panią doktor. Marcin nie zostanie wywieziony daleko od Warszawy.

"M jak miłość" odcinek 1809 po wakacjach - poniedziałek, 02.09.2024, o godz. 20.55 w TVP2

W 1809 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Marcin odnajdzie się w leśniczówce doktor Marleny Wysockiej. Wcześniej lekarka potrąci go samochodem, kiedy wieczorem – po opuszczeniu magazynu – będzie błąkał się w ciężkim stanie poboczem drogi. Zorientowawszy się, że ranny mężczyzna stracił pamięć, Marlena zawiezie go do siebie. Opatrzy mu powierzchowne rany i będzie namawiać do zrobienia dokładnych badań głowy w szpitalu. Wyjaśni mu, że miejsce, gdzie się znajdują, to Puszcza Kampinoska. Chodakowski jednak odmówi tłumacząc się tym, że chciałby najpierw przez kilka dni po prostu odpocząć i dojść do siebie. Może wróci mu pamięć…?

Czy odnajdą Marcina w Puszczy Kampinoskiej w nowym sezonie „M jak miłość”?

Mówiąc to zauważy alkohol na stole i dopiero wtedy zda sobie sprawę z tego, że Marlena jest pod jego wpływem. Zrozumie, że to z tego powodu nie wezwała policji ani karetki. W tym samym, 1809 odcinku „M jak miłość” Marcin dowie się z zasłyszanej rozmowy Wysockiej z prawnikiem, że przeciwko lekarce toczy się postępowanie w sprawie narażenia pacjentów na niebezpieczeństwo spowodowane spożywaniem przez nią alkoholu w pracy.

W 1809 odcinku "M jak miłość" Marcin zobaczy, że Marlena pije dzień w dzień. Będzie pijana nie tylko w wieczór, kiedy go potrąci, ale także kolejnego dnia. Przebudziwszy się z ciężkiego snu następnego dnia Chodakowski wypadnie w panice z leśniczówki, w dalszym ciągu nie wiedząc kim jest. Obejrzy się i zobaczy Wysocką na werandzie z drinkiem w dłoni i zirytowaną miną, Zrezygnowany, wróci do leśniczówki, ponieważ zrozumie, że lekarka-alkoholiczka i jej problemy są jedynym, czego w tej chwili w swoim życiu może się uczepić i przytrzymać. Dopóki nie przypomni sobie kim jest, kogo kocha i komu on sam jest drogi…

M jak miłość. Samotna Kama zbliży się do Olka! Co z tego będzie?
Listen on Spreaker.
Najnowsze