M jak miłość

M jak miłość. Wielki powrót Natalki? Nowe fakty wyszły na jaw na Instagramie

Z "M jak miłość" za moment zniknie na zawsze Ula (Iga Krefft). Czy na jej miejsce wróci siostra Natalka (Marcjanna Lelek)? Los tych dziewczyn od początku był spleciony... Nowe fakty w sprawie ewentualnego powrotu przybranej córki Hanki (Małgorzata Kożuchowska) i Marka (Kacper Kuszewski) Mostowiaków do Grabiny wypłynęły na oficjalnym profilu "M jak miłość" Instagramie! Czy w nowych odcinkach Barbara (Teresa Lipowska) będzie cieszyła się z powrotu drugiej wnuczki z Australii? Sprawdź, co już wiadomo i zobacz, jak zmieniała się Natalka w GALERII ZDJĘĆ!

Czy Natalka wróci do M jak miłość?! Na jaw wyszły nowe fakty!

Fani "M jak miłość" właśnie obserwują, jak Ula miota się w kłamstwach, aby nie powiedzieć prosto w oczy rodzinie, że nie wróci już z Australii do Grabiny. Okłamuje własnego męża, a nawet samą Barbarę doprowadziła do prawdziwej furii! Pewne już jest, że w 1719 odcinku serialu Ula zniknie na zawsze. Czy na jej miejsce pojawi się siostra, Natalka?

U Mostowiaków w "M jak miłość" miała zamieszkać tylko Natalka...

Przypomnijmy - właśnie dzięki Natalce w "M jak miłość" Ula zawitała do rodziny Mostowiaków. Dziewczynki zaprzyjaźniły się w domu dziecka tak mocno, że Hanka i Marek nie mieli serca ich rozdzielać. A na początku ich córką miała zostać tylko jedna sierotka - Natalka właśnie. Czy po latach los zdecyduje, że włąśnie tylko ona wróci do Grabiny?

Kiedy na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie pojawiło się pytanie o ocenę postępowania Uli, w komentarzach fanów szybko pojawiła się także Natalka. Czy to prawda, że wróci do serialu?

Natalka zajmie miejsce Uli w "M jak miłość"?

Po czyjej stronie jesteście? 🤔 - zapytał administrator strony "M jak miłość" na Instagramie pod zdjęciem Uli z Bartkiem. 

- Z tego co pamiętam to Ula zawsze była skomplikowana. Od samego początku uważałam, że ten wyjazd to nie przyniesie nic dobrego. Rozumiem Bartka i jestem po jego stronie. Mam nadzieję, że ktoś Uli przemówi do rozumu 🙃 czytałam gdzieś, że Natalka ma jeszcze wpaść i to z "narzeczoną" jeśli to prawda to m jak miłość nie przestaje mnie zaskakiwać 😁

Faktycznie, jakiś czas temu "Świat Seriali" napisał, że Natalka ma wrócić do "M jak miłość" nie sama, tylko z "narzeczoną". Plotka zapewne płynęła z faktu, że Marcjanna Lelek ogłosiła coming out i obwieściła światu, że jest biseksualna. Ale fakt ten nie został w żaden sposób odnotowany w serialu! Kiedy w domu Mostowiaków toczą się rozmowy o rodzinie w Australii pojawiają się wyłącznie informacje, że Natalka po rozwodzie z Frankiem wychowuje sama córkę.

Czy Natalka naprawdę wróci do Grabiny? Przekonamy się śledząc nowe odcinki "M jak miłość". Wprawdzie Lelek twierdziła, że odchodzi na zawsze, bo ma inne plany na życie, ale nie takie już powroty widzieliśmy...

Czy chcielibyście, aby Natalka wróciła na miejsce Uli do "M jak miłość"? Dajcie znać w sondzie na końcu tekstu!  

M jak Miłość.Ula wróci do Grabiny, ale nie na długo. Zostawi Bartka i Kalinkę, bo znajdzie nowy cel w życiu!
Sonda
Czy Natalka w "M jak miłość" ma wrócić do domu i zastąpić Ulę?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze