M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1719: Zakłamana Ula wyjedzie z Grabiny bez Bartka! Pożegna się tylko z Barbarą, a mężowi zostawi list - ZDJĘCIA

2023-03-01 21:04

W 1719 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) na zawsze opuści Grabinę! Po raz kolejny pokaże, że własne szczęście znaczy dla niej więcej niż rodzina, Bartek (Arkadiusz Smoleński) i ich córka Kalinka (Oliwia Kępka). Do tego będzie pod tak silnym wpływem ludzie, których poznała na kursach jogi w Australii, że boleśnie zrani najbliższe jej osoby. Babcia Barbara (Teresa Lipowska) w 1719 odcinku "M jak miłość" nie pogodzi się z wyjazdem Uli. Podczas pożegnania z wnuczką padnie wiele gorzkich słów. Z kolei Bartek nie zdoła nawet zatrzymać żony, bo Ula kolejny raz przed nim ucieknie. Zostawi tylko krótki list z przeprosinami. Co będzie dalej? Zobacz ZDJĘCIA i poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1719 - wtorek, 21.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Wyjazd Uli w 1719 odcinku "M jak miłość" będzie jej ostatecznym pożegnaniem z Grabiną! Bez konsultacji z Bartkiem, który nie będzie chciał przeprowadzić się na stałe do Australii, podejmie decyzję, która poważnie odbije się na przyszłości ich małżeństwa. Do Uli, która przeszła dziwną przemianę duchową, kompletnie odleciała pod wpływem nowo poznanych ludzi, nikt z rodziny już nie będzie mógł w żaden sposób dotrzeć. Odmieniona Ula skupi się tylko na sobie, żeby szukać siebie, zastanawiać się nad swoim życiem, nad tym, czego ona chce. A Bartek i Kalinka nie będą już mieli dla niej większego znaczenia.

Na krótko przed wyjazdem w 1719 odcinku "M jak miłość" Ula pokłóci się jeszcze z Bartkiem, który nie będzie w stanie pojąć jak żona może tak egoistycznie podchodzić do życia. Nie zaakceptuje ani tego, że Ula niczego już z nim nie konsultuje, ani tego, że okłamuje nie tylko jego, ale i całą rodzinę. Z babcią Barbarą na czele. Żeby uśpić ich czujność Ula niemal do ostatniej chwili będzie wmawiała mężowi i bliskim z Grabiny, że zmieniła zdanie w sprawie przeprowadzki, że wróci do Australii, ale tylko na kilka miesięcy. Na wiosną znów całą rodziną będą w domu Mostowiaków.

Kłamstwa Uli już w 1717 odcinku "M jak miłość" zdemaskuje prababcia Kalinki, Aniela (Elżbieta Kijowska). Wreszcie sam Bartek przyciśnie żonę, żeby powiedziała mu wprost jakie ma plany na przyszłość, gdzie będzie ich dom. To co w 1719 odcinku "M jak miłość" usłyszy od Uli zabrzmi trochę jak żart. Niestety Ula posunie się do okrutnych manipulacji, będzie grała przed wszystkimi, byle tylko postawić na swoim. I uda jej się!

W 1719 odcinku "M jak miłość" Ula po raz kolejny pokłóci się z Bartkiem o przeprowadzkę na stałe do Australii. Spakuje resztę swoje rzeczy z domu z Grabinie, zamówi bilet tylko dla jednej osoby, pożegna się z Barbarą, a Bartkowi zostawi tylko krótki pożegnalny list, w którym... przeprosi za to, co zrobi. Na razie nie wiadomo czy Bartek ruszy za Ulą, czy dla dobra Kalinki zostanie z żoną w Australii. Być może wróci z córką z Grabiny, a jego małżeństwo z Ulą się rozpadnie. To się wyjaśni w kolejnych odcinkach "M jak miłość" pod koniec marca.

M jak Miłość.Ula wróci do Grabiny, ale nie na długo. Zostawi Bartka i Kalinkę, bo znajdzie nowy cel w życiu!
Najnowsze