M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1718: Brutalny atak na Marysię w siedlisku! Budzyński uratuje ją w ostatniej chwili - ZDJĘCIA

2023-02-28 22:31

W 1718 odcinku "M jak miłość" w siedlisku Magdy (Anna Mucha) dojdzie do dantejskich scen! Różyc (Mariusz Krzemiński), jeden z gości, brutalnie zaatakuje swoją żonę Różycową (Kornelia Angowska), na której pomoc od razu ruszą Budzyńska i Marysia (Małgorzata Pieńkowska). W 1718 odcinku "M jak miłość" pensjonariusz odepchnie Magdę, a następnie weźmie się za Rogowską, która wpadnie w ręce szaleńca. Na szczęście, w ostatniej chwili w siedlisku zjawi się Budzyński (Krystian Wieczorek), który obezwładni Różyca i uratuje przerażone kobiety! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1718 - poniedziałek, 20.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1718 odcinku "M jak miłość" siedlisko Magdy stanie się domem niczym z horroru! Do tej pory pensjonat Budzyńskiej był oazą spokoju i pozwalał na chwilę wytchnienia i oderwania się od zabieganej codzienności. Jednak za sprawą nowych gości już nigdy nie będzie taki sam i raz na zawsze straci swoją pozytywną łatkę, gdyż dojdzie w nim do przerażających scen! W 1718 odcinku "M jak miłość" w pensjonacie Magdy zjawi się małżeństwo Różyców, które choć na pierwszy rzut oka będzie stwarzać pozory, to finalnie z pewnością nie będzie szukać tam odpoczynku! Wszystko przez to, że Różyc okaże się damskim bokserem, który w pewnym momencie brutalnie zaatakuje swoją żonę, a następnie weźmie się za Magdę i Marysię...

Oczywiście, w 1718 odcinku "M jak miłość" na pomoc Różycowej od razu ruszy Magda, ale Rożyc bez większych problemów poradzi sobie z Budzyńską i ją odepchnie. Wówczas do akcji wkroczy Marysia, ale ona nie będzie miała tyle szczęścia i wpadnie w ręce damskiego boksera ku ogromnemu przerażeniu jego żony. Szczególnie, że mężczyzna będzie dysponował apteczką z podejrzanymi substancjami i nie zawaha się ich użyć. Jednak jego plan w 1718 odcinku "M jak miłość" w ostatniej chwili udaremni Budzyński, który również zjawi się w siedlisku! Andrzej natychmiast ruszy na ratunek uwięzionym kobietom i od razu obezwładni agresywnego pensjonariusza, który już nic im nie zrobi!

W 1718 odcinku "M jak miłość" Rożyc wpadnie w ręce policji, a Różycowa, Rogowska i Budzyńska będą mogły odetchnąć z ulgą. Oczywiście, Andrzej zostanie na noc w siedlisku dla bezpieczeństwa, a Magda nigdy nie zapomni mu tego, że kolejny raz uratował ją z opresji. Bohaterski czyn Budzyńskiego w 1718 odcinku "M jak miłość" na nowo zbliży do siebie Magdę i Andrzeja i rozpali w nich uczucia! Czy wówczas dojdzie do ich ostatecznego pojednania i pierwszego seksu od czasu wyjścia na jaw zdrady Andrzeja z Julią Malicką (Marta Chodorowska)? Tego przekonamy się już niebawem!

M jak miłość. Magda i Andrzej znów razem! Wybudzi się ze śpiączki, ale będzie w kiepskim stanie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze