M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1717: Prababcia Kalinki zdemaskuje wielkie oszustwo Uli! Okłamie Barbarę po raz drugi i będzie skreślona u Mostowiaków

W 1717 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) znów paskudnie okłamie Barbarę (Teresa Lipowska)! Powie dokładnie to samo, co w 1713 odsłonie serii, a Mostowiakowa znów jej uwierzy. Ale tym razem prawda wyjdzie na jaw dzięki najbliższej rodzinie małej Kalinki (Oliwia Kępka). Prababcia dziecka, Aniela (Elżbieta Kijowska) zdemaskuje oszustkę. Wygląda na to, że po tym numerze w 1717 odcinku "M jak miłość" Ula będzie już u Mostowiaków skreślona, a jej małżeństwo z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) legnie w gruzach. Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1713 - wtorek, 28.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1717 odcinku "M jak miłość" Ula zrobi dokładnie to samo, co cztery odcinki wcześniej - okłamie Barbarę w żywe oczy! Za pierwszym razem babcia wygarnęła wnuczce, że jest oszustką, niewdzięczną za to, co rodzina Mostowiaków dla niej zrobiła. Ale niczego to Uli nie nauczy i powtórzy to samo kłamstwo. I znów zostanie zdemaskowana!

"M jak miłość": drugie oszustwo Uli już nie przejdzie

Ula w 1717 odcinku "M jak miłość" znów oświadczy wszystkim, że postanowiła zrezygnować z przeprowadzki do Australii. I choć na naszych oczach cztery odcinki wcześniej będzie walczyła "o swoje marzenia", gotowa spełniać je za wszelką cenę, w 171 odcinku będzie wyglądało na to, że się poddała. Tym razem to już będzie perfidne kłamstwo, przygotowane przez Ulę. Ale prawda wyjdzie na jaw dzięki prababci Kalinki. 

Aniela zdradzi Barbarze w 1717 odcinku "M jak miłość", jakie tak naprawdę są plany Uli. Kalinka razem z matką zostają w Australii, a reszta rodziny ma myśleć do ostatniej chwili wizyty Uli w domu, że na wiosnę wrócą!

Ula w "M jak miłość" straci rodzinę

- Ula ewidentnie nie wie, jaka powinna być jej droga w życiu. Nie wie do końca, czym by chciała się zajmować. Nigdy tego nie rozpatrywała, bo miała zawsze dużo problemów i wiele sytuacji w życiu się działo. Nie miała takiej przestrzeni, żeby zastanowić się, co jest dla niej pasją, w czym mogłaby się spełniać. Ten wyjazd do Australii jest dla niej tak naprawdę pretekstem do tego, by zastanowić się, czego chce od życia - mówiła Iga Krefft w "Kulisach M jak miłość".  

 - Ula przez to, że trochę kombinuje, gra, manipuluje sytuacjami, nie do końca mówi prawdę, Bartek czuje, że totalnie im się rozjeżdża relacja - komentuje zachowanie serialowej żony Arkadiusz Smoleński w "Kulisach M jak miłość". - Przestają  się rozumieć, rozmawiają w dwóch "różnych językach" - wyjaśnia aktor. 

- Najgorzej jest, kiedy jedna ze stron nie potrafi jasno powiedzieć o co jej chodzi - podsumowuje Teresa Lipowska w "Kulisach M jak miłość". - Okłamuje, oszukuje, zaciemnia pewne sprawy... I wtedy nie wiadomo, czy jej wierzyć, czy nie... Jak jej pomóc...

W 1717 odcinku "M jak miłość" o kłamstwie Uli Barbara poinformuje całą rodzinę. Paskudną prawdę poznają Marysia i oczywiście Bartek. Zapowiada się na to, że Ula straci nie tylko męża, ale całą rodzinę Mostowiakó, która kiedyś uratowała jej życie. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1717: Tajemnica ojca Jagody wyjdzie na jaw! Dawny romans jej matki Alicji z księdzem zadziwi wszystkich

M jak Miłość.Ula wróci do Grabiny, ale nie na długo. Zostawi Bartka i Kalinkę, bo znajdzie nowy cel w życiu!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze