M jak miłość. Weronika będzie zdolna do najgorszych podłości. Użyje Poli, żeby rozdzielić Kamila z Anitą – WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl/ MTL Maxfilm M jak miłość. Weronika będzie zdolna do najgorszych podłości. Użyje Poli, żeby rozdzielić Kamila z Anitą – WIDEO

M jak miłość. Weronika będzie zdolna do najgorszych podłości. Użyje Poli, żeby rozdzielić Kamila z Anitą – WIDEO

2021-09-23 14:24

Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) w "M jak miłość" zrobi wiele, żeby Kamil (Marcin Bosak) i Anita (Melania Grzesiewicz) nie byli razem, by Pola (Hania Nowosielska) nie miała już szczęśliwej rodziny i nie kochała cioci jak prawdziwej mamy. Wyrodna matka Poli nie odpuści tak łatwo i wkrótce w "M jak miłość" znów się pojawi na Wietrznej. Wyciągnęła już od Kamila pieniądze, w zamian za obietnicę, że nigdy nie zobaczy się z córką. Zwyczajnie sprzedała swoje dziecko, lecz "Kulisy serialu M jak miłość" ujawniają, że posunie się jeszcze dalej. Kamil nie będzie miał pojęcia do czego jest zdolna Weronika i co zrobi, żeby być górą i wygrać wojnę o Polę. Zobaczcie WIDEO i poznajcie szczegóły!

Co zrobi Weronika, żeby w "M jak miłość" Kamil i Anita nie byli razem?

Lada moment w "M jak miłość" ziści się najgorszy koszmar Kamila Gryca! Wbrew obietnicom Weroniki, jej zapewnieniom, że po ostatniej pożyczce pieniędzy sprawy między nimi są już definitywnie zakończone, matka Poli znów przyjedzie do Polski, by wyciągnąć od byłego kochanka jeszcze więcej. Dopiero co Weronika zażądała sporej sumy, żeby nie widywać się już z córką, sprzedała ją Kamilowi za duże pieniądze, zrzekła się praw do dziecka, ale niestabilna emocjonalnie, nieobliczalna kobieta zmieni jeszcze nie raz zdanie. I wkroczy do domu Kamila przy Wietrznej w chwili gdy ten będzie z Anitą. - Pilnie potrzebuję kasy! Mogę wejść, chyba nie będzie tutaj tak stać?! - rzuci już od progu.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1599: Anita w ciąży z Kamilem. Drań wyrzuci ją z mieszkania i zostawi z niczym - ZWIASTUN

"Kulisy serialu M jak miłość" odsłaniają sceny jak kolejny powrót Weroniki burzy rodzinne szczęście Kamila, Anity i Poli. Oczywiście Gryc zrobi wszystko, by chronić córkę przed jej okrutną matką, która zwyczajnie ją porzuciła, bo chodzi jej tylko o pieniądze. Fakt, że Weronika znów się pojawi zwiastuje jednak kolejne poważne problemy. Zwłaszcza, że była kochanka Kamila zacznie być zazdrosna o Anitę, o to, że jej córka ma już nową mamę. Wykorzysta Polę, żeby się odegrać na Grycy, zniszczyć jego związek z Anitą.

- Weronika jest bardzo zazdrosna o Kamila. Widzi, że Kamilowi podoba się Anita. To ona zastępuje miejsce Weroniki w życiu Poli. Weronika zrobi wiele, żeby robić tą piękną, lukrowaną bańkę. Póki co Weronika to bardzo tajemnicza postać. Ma mnóstwo sekretów, których nie wyjawia nawet Kamilowi i prosząc go o pieniądze traktuje Polę jako kartę przetargową wiedząc, że Kamil zrobi wszystko, żeby ochronić Polę przed Weroniką. Myślę, że Kamil nie zdaje sobie sprawy do czego jest zdolna Weronika i co zrobi, żeby być górą i wygrać tę rozgrywkę z Kamilem o Polę - ujawniła Ewelina Kudeń-Nowosielska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1603: Wypadek Szymka i Mai na wycieczce! Ta tragedia będzie przełomem dla Izy i Marcina

Czy Weronika w "M jak miłość" odbierze Kamilowi córkę Polę?

Wizyta Weroniki w "M jak miłość" i jej żądania pieniędzy wzbudzą gwałtowną reakcję Anity, która nie będzie mogła patrzeć na to jak bezduszna matka Poli chce się dorobić kosztem niewinnego dziecka. Ostrzeże Kamila, żeby uważał na Weronikę i nie dał się jej wodzić za nos. - Znalazła dojną krowę i wykorzysta to do końca... A dziecko jej w ogóle nie interesuje! - powie Anita w jednym z najbliższych odcinków "M jak miłość".

To właśnie z ust Melanii Grzesiewicz w "Kulisach serialu M jak miłość" padły słowa, które zapowiadają dramat jaki przeżyje Pola z powodu matki. Bo Weronika nie dotrzyma słowa danego Kamilowi i będzie chciała zobaczyć córkę. Nigdy nie była dobrą matką, a teraz udowodni jaka potrafi być okrutna wobec Poli, która ta długo żyła nadzieją, że mamusia do niej wróci i tak wiele razy się na niej zawiodła.

- Anita ma bardzo złe zdanie na temat Weroniki. To jest dla Anity wprost niewyobrażalnego, że można w ten sposób potraktować własne dziecko. Kamil najzwyczajniej w świecie kieruje się dobrem dziecka myśląc, że to są najlepsze ruchy jakie może zrobić. Weronika nie odpuszcza, to się nie skończy. Na czym będzie cierpiała tylko i wyłącznie Pola - zapowiedziała Grzesiewicz.

M jak miłość. Tak daleko posunie się Kamil, żeby zaliczyć Anitę! Wyrodna Weronika nie pozwoli im być razem
Najnowsze