M jak miłość

M jak miłość. Werner wyleci z kancelarii Andrzeja? Nie ma Adama wśród najlepszych prawników

O tym, że w "M jak miłość" po wakacjach szacowna kancelaria Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Wernera (Jacek Kopczyński) może zakończyć swoją działalność pisaliśmy jako pierwsi. Wszystko przez Adama, który z powodu romansu z Sylwią (Hanna Turnau) do reszty zapomni o "bożym świecie". Co gorsze, wygląda też na to, że Werner okaże się nielojalnym przyjacielem i kiedy Andrzej trafi za kratki z powodu spisku Julii (Marta Chodorowska), on będzie zabawiał się w najlepsze z jej przyjaciółką. Lata obijania się Adama w kancelarii w "M jak miłość" też zrobią swoje. Czy Andrzej wyrzuci leniwego wspólnika i rozpocznie nowy etap zawodowego życia? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Andrzej pozbędzie się Wernera raz na zawsze i tak ocali kancelarię

Werner w "M jak miłość" jest tak leniwy, że aż trudno pojąć, że Andrzej przez tyle lat to toleruje. Ale względu na starą przyjaźń Budzyński jakoś przymykał oko na to, że Adaś pojawia się w firmie tylko po to, aby wyżalić się na złamane serce lub pochwalić nowym romansem. W ostatnim sezonie kancelaria służyła Wernerowi tylko jako miejsce schadzek z Sylwią, a nowych odcinkach już zupełnie mu na jej punkcie odbije. 

Fani "M jak miłość" nie traktują Wernera poważnie. Dziecinny, podstarzały amant budzi tylko śmiech i nie wiadomo, czy jego afekt do Sylwii nie zakończy się podobnie. Tyle, że przez swój nowy romans Adaś może stracić wszystko i doprowadzić do upadku kancelarii!

Kiedy zapytaliśmy fanów "M jak miłość" na naszym profilu superseriale.se.pl na Facebooku: - Którego prawnika z kancelarii Budzyńskiego i Wernera lubisz najbardziej? - posypały się komentarze.  Adam nie będzie zadowolony z wyników...

Andrzej i Piotrek!

- Andrzej. Kamil i Piotrek

- Andrzej i Piotr.

- Andrzeja i Piotrka

- Piotra ❤️

- Andrzej!!!

Niestety, nazwisko mecenasa Wernera pojawił się wśród setki komentarzy zaledwie 1 raz! Jeżeli Andrzej weźmie sobie do serca sympatie widzów i doda do tego romans przyjaciela z przyjaciółką psychopatki, koniec Wernera w kancelarii wydaje się przesądzony!

Nie przegap: M jak miłość. Adriana Kalska czyści ostatnie pamiątki po swoim związku. Wygląda na zadowoloną? – ZDJĘCIA

M jak miłość. Julia trafi na policję! Nieobliczalną wariatką zajmie się ten policjant
Najnowsze