M jak miłość: Werner po wpadce oświadczy się Sandrze? To się źle skończy!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość: Werner po wpadce oświadczy się Sandrze? To się źle skończy!

M jak miłość: Werner po wpadce oświadczy się Sandrze? To się źle skończy!

W nowych odcinkach "M jak miłość" możemy zobaczyć jak Werner (Jacek Kopczyński) oświadcza się Sandrze (Anna Oberc)? Tak to wygląda na materiale wideo z "Kulis" serialu, gdzie wszystko wskazuje na jedno: Werner, ożeń się! Nawet Kamil (Marcin Bosak) zaangażuje się w doradztwo matrymonialne dla kolegi prawnika! Budzyński (Krystian Wieczorek) chyba do końca nie uwierzy, że Werner się ustatkuje, ale może nie docenia Sandry? W nowych odcinkach "M jak miłość" możemy zobaczyć polską wersję amerykańskiego hitu "Pretty Woman"!

Werner w "M jak miłość" ożeni się z Sandrą? Była prostytutka usidli niestałego prawnika

W nowych odcinkach "M jak miłość" związek Wernera i Sandry przejdzie mocne przesilenie. Para dotrze do takiego punktu, w którym albo będą musieli się rozstać, albo... pobrać! 

- Musisz postawić sprawę jasno. Albo wóz, albo przewóz - w doradztwo matrymonialne w "M jak miłość" zaangażuje się nawet Kamil!

- Chcę zobaczyć kobietę, która cię w końcu usidliła. To musi być ktoś naprawdę wyjątkowy - powie przyjaciel Wernera zapraszając go na kolację. 

- Adaś, masz nareszcie sensowną kobietę u boku! - będzie tłumaczył Wernerowi Budzyński.

- Adaś pewnie znowu coś wymyślił! Jezu, a może on się chce oświadczyć?! - będzie krzyczała Sandra w kancelarii swojego kochanka. 

  - To co do niej czuje to jest coś poważniejszego niż tylko zwykła sympatia - ujawnia Kopczyński w "Kulisach M jak miłość". - Ten związek jest oparty na poważniejszych fundamentach. Może coś z tego będzie? 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1583: Żałosny koniec Łukasza i Patrycji. Argasiński wywiezie żonę za granicę! Łukasz już nigdy jej nie zobaczy

M jak miłość. Romans Wernera i Sandry nie przetrwa. Rozstaną się przez dziecko
M jak miłość: Sandra (Anna Oberc), Werner (Jacek Kopczyński)

i

Autor: MTL Maxfilm

Sprawy między Wernerem i Sandrą w "M jak miłość" skomplikują się, kiedy jego przyjaciel ze Stanów zaprosi parę na kolację. Ale Werner w ostatniej chwili spanikuje, że kochanka narobi mu wstydu i jej ze sobą nie zabierze. A Sandra mu tego nie wybaczy... 

- Werner długo nie był w związku, nie mógł znaleźć sobie partnerki. Może po prostu źle szukał? - mówi Jacek Kopczyński, czyi serialowy Werner w "Kulisach M jak miłość". - Miał jakieś swoje wymyślone kobiety w głowie. Nie wiedział, że obok ma tak cudowną przyjaciółkę, którą jest Sandra - aktor ujawnia tajemnice swojego bohatera.

 - Z dziewczyną lekko mówiąc prostą zaczyna się spotykać. Z różną przeszłością... - ocenia Wieczorek, czyli serialowy Budzyński w "Kulisach M jak miłość". 

Sandra jednak u boku Wernera w "M jak miłość" zmieniła się. Może nie stała się księżniczką z bajki, ale już nie nosi spuszczonej głowy i wie czego chce! A chce... ślubu! 

- Sandra jest kobietą, która wie w którym miejscu jest, przez co przeszła, jaki niesie ze sobą bagaż - mówi grająca ją Anna Oberc w "Kulisach M jak miłość". - Ma duże kompleksy w związku z tym, nie wie do końca jak się zachować w towarzystwie. Uczy się tego. Werner jest takim facetem, który potrzebuje cały czas bodźców, nuda absolutnie nie wchodzi w grę. Dlatego myślę, że Sandra jest takim dobrym materiałem na partnerkę, bo ona jest takim kolorowym ptakiem...

 - Przecież Werner nie jest idiotą, który nie widzi pewnych rzeczy. Jest zatwardziałym kawalerem, który nie do końca w relacjach się odnajduje - mówi Kopczyński w "Kulisach M jak miłość".

- Potrzebuję stabilizacji i konkretów! Może nazwania pewnych rzeczy po imieniu? - usłyszy Werner od Sandry w jednym z nowych odcinków "M jak miłość'. 

- Dojrzałość w związku polega na tym, aby akceptować drugą osobę taką jaka jest. Płyniemy tym oceanem razem, pokonujemy te fale, mniejsze, większe - mówi Kopczyński w "Kulisach M jak miłość". - Wiadomo, "motylki" są przez jakiś czas i trzeba je utrzymywać jak najdłużej. Myślę, że ten związek dotrze się i będziemy się po prostu szanować - podsumowuje aktor.

Czy Werner jednak zdecyduje się na oświadczyny i spędzi z Sandrą resztę życia dowiemy się śledząc wątek w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 805: Tragiczny ślub Hani i Michała! Lucyna zniszczy wszystko na co tyle czekali

M jak miłość: Sandra (Anna Oberc)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość: Sandra (Anna Oberc), Werner (Jacek Kopczyński)

i

Autor: MTL Maxfilm
M jak miłość: Sandra (Anna Oberc), Werner (Jacek Kopczyński)

i

Autor: MTL Maxfilm
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze