M jak miłość

M jak miłość. To Marcin i Jakub znajdą psychopatkę Julię po ucieczce?! Tak Chodakowski odwdzięczy się Andrzejowi

W "M jak miłość" dni psychopatki Julii (Marta Chodorowska) są już policzone. Wprawdzie Malickiej udało się uciec za granicę, ale śledczy ruszą jej tropem. Wprawdzie policja będzie dawała się wodzić za nos Sylwii (Hanna Turnau), ale od czego są przyjaciele?! Kiedyś Andrzej (Krystian Wieczorek) wyciągał Marcina z (Mikołaj Roznerski) z poważnych kłopotów. Teraz detektyw Chodakowski będzie miał szansę mu się odwdzięczyć. Czy Marcin z Jakubem (Krzysztof Kwiatkowski) w "M jak miłość" odnajdą psychopatkę Julię po jej wielkiej ucieczce? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Marcin z Jakubem dopadną Julię?! Andrzej będzie wdzięczny do końca życia

W "M jak miłość" losy Andrzej i Marcina są od dawna splątane. Kiedyś mecenas Budzyński pomógł Chodakowskiemu pokonać w sądzie Artura (Tomasz Ciachorowski). Później to on uratował Olka (Maurycy Popiel) przed więzieniem za zamordowanie psychopaty. Wygląda na to, że teraz detektyw dostanie szansę, aby za to wszystko odwdzięczyć się Andrzejowi. Czy wyruszy na poszukiwania Julii, która sfingowała swoje morderstwo i zwiała za granicę?   

Julia w "M jak miłość" bardzo chciała usidlić Andrzeja. Była blisko, ale jednak jego miłość do Magdy i prawda zwyciężyły. Z zazdrości i nienawiści Malicka uknuła więc chory spisek, w finale którego skompromitowany mecenas Budzyński ma resztę życia spędzić za kratkami. Julia ma wiernego pomocnika w postaci Sylwii, która z szalonym zapałem będzie przekonywała policję, że Andrzej Julię zamordował. Ale skoro wymiar sprawiedliwości zawiedzie czas na działania prywatnych detektywów!

Kiedy na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie pojawił się post promujący ucieczkę Julii, fani wyśmiali całą akcję. Absurd tych scen przyrównali do dramatów z tureckich seriali. Nikt nie jest w stanie uwierzyć, że Malickiej uda się afera "szyta tak grubymi nićmi"! Ale wśród komentarzy padło też jedno, całkiem rozsądne rozwiązanie!

- Gdyby nie udało się odnaleźć Julii, to zawsze ostatnią deską ratunku pozostają Marcin, Jakub oraz Olewicz. Oni by ją może szybko znaleźli. Choć z jednej strony Marcin akurat ma teraz swoje problemy.... Budzyński nie raz pomagał Marcinowi, więc może teraz Marcin by pomógł jemu?

Trzeba przyznać, że ta propozycja fana "M jak miłość" wydaje się bardzo logiczna. Istotnie nikt nie znajduje ludzi lepiej, niż agenci Chodakowski i Karski. Czy to oni wpadną na ślad psychopatki Malickiej i ściągną ją do kraju? Przekonamy się śledząc wątek o stałej porze w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1744: Chora psychicznie Iza zastrzeli rodzinę nowym pomysłem. Tego nikt się nie spodziewał – ZDJĘCIA

M jak miłość. Julia po ucieczce do Włoch przepadnie! Tego nikt się po niej nie spodziewa
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze