M jak miłość

M jak miłość. To Kinga z Piotrkiem pogodzą Magdę i Andrzeja! Wielka impreza w siedlisku zmieni wszystko - WIDEO, ZDJĘCIA

Fani "M jak miłość" nie mają wątpliwości - Magdę (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) pogodzą Zduńscy! Można powiedzieć, że Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) w ten sposób odwdzięczą się Budzyńskim, którzy ponad 100 odcinków temu w siedlisku pomogli im się "poskładać". Wtedy małżeństwo Zduńskich próbowała rozbić seksowna Kamila (Anna Gorajska). Teraz zapowiada się kolejny wyjazd do siedliska, który Kinga z Piotrkiem przygotują dla załamanej Magdy i pełnego poczucia winy Andrzeja. Może w międzyczasie w "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że żadnego seksu z Julią (Marta Chodorowska) nie było, a ona jest w ciąży z mężem, o czym wiedziała doskonale od samego początku?

M jak miłość. To Zduńscy pogodzą Budzyńskich! Ta impreza w siedlisku zmieni wszystko - WIDEO

Fani "M jak miłość" jak zwykle są niezastąpieni w przewidywaniu serialowej przyszłości! Na oficjalnym profilu "M jak miłość" na Instagramie wyjawili, jak ich zdaniem pogodzą się Magda i Andrzej i wiele wskazuje na to, że mają rację - zobacz WIDEO. W lecie kręcone były nowe odcinki serialu właśnie w siedlisku i widać tam Magdę i Andrzeja znów w dobrej komitywie. Czy historia zatoczy koło i przyjaciele znów naprawią zepsute przez zła kobietę małżeństwo?

- Magdę i Andrzeja pogodzą Kinga z Piotrkiem. Wszystko przygotują w siedlisku - napisała jedna z fanek "M jak miłość. 

Wiele wskazuje na to, że ma rację. W lecie na planie "M jak miłość" kręcone były nowe odcinki serialu właśnie w siedlisku. Byli tam Zduńscy, Budzyńscy, Kamil (Marcin Bosak) z Anitą (Melania Grzesiewicz), dzieci. Wszyscy są w doskonałych humorach, a to przecież coś, co dopiero w serialu się wydarzy!

Kiedyś Magda i Andrzej uratowali małżeństwo Zduńskich 

Podobna historia miała już miejsce w 1547 odcinku "M jak miłość" kiedy małżeństwo Kingi i Piotrka zawisło na włosku. Wówczas koło Zduńskiego zakręciła się seksowna prawniczka Kamila i Kinga była załamana. Budzyńscy wtedy, jak najlepsi przyjaciele doprowadzili do tego, że na wspólnym wyjeździe przyjaciół małżonkowie mogli pobyć ze sobą, porozmawiać i ostatecznie pogodzić się. I ta historia niebawem może się powtórzyć. 

Andrzej będzie walczył o Magdę w "M jak miłość"!

Na razie Julia w "M jak miłość" coraz bardziej naciska Andrzeja, aby powiedział Magdzie o jej ciąży. Malicka wyprowadzi tym Budzyńskiego z równowagi i widać będzie, że Andrzej zawalczy on o swoje małżeństwo z Magdą. Kinga będzie trwała przy załamanej Magdzie, a wspomagał ją będzie Piotrek. Czy czeka nas cudowne pojednanie Magdy i Andrzeja w siedlisku dzięki przyjacielskiemu wsparciu? Warto śledzić wątek w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Zobacz też: M jak miłość. Nie było seksu Julii i Andrzeja, dlatego to nie jego dziecko! Fani rozgryźli intrygę kochanki Budzyńskiego

M jak miłość. Andrzej nie będzie mógł żyć bez Magdy nowym sezonie! Marcin Mroczek zdradził co się będzie działo w siedlisku!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze