M jak miłość

M jak miłość. Teresa Lipowska obchodzi 86. urodziny, ale w serialu Barbara jest młodsza! Niewielu wie ile naprawdę lat ma Mostowiakowa

2023-07-14 20:45

Urodziny Teresy Lipowskiej, uwielbianej przez miliony Barbary Mostowiak z "M jak miłość", to dobra okazja, żeby sprawdzić też wiek serialowej bohaterki. Aktorka dokładnie14 lipca 2023 skończyła 86 lat, ale jako Barbara nigdy nie obchodziła urodzin. Chociaż Lipowska gra w "M jak miłość" od pierwszego odcinka, od pierwszego dnia na planie 23 lata temu wciela się w postać seniorki roku, to nikt z rodziny nigdy nie świętował jej urodzin. Skąd zatem wiadomo ile lat naprawdę lat ma Barbara? Wyjaśniamy i ujawniamy, że na ekranie Lipowska jest dużo młodsza.

Wiek Barbary Mostowiak w "M jak miłość" nie jest tajemnicą! Tyle naprawdę lat ma bohaterka Teresy Lipowskiej

Wielkie święto Barbary z "M jak miłość", czyli urodziny Teresy Lipowskiej to zawsze idealna okazja, żeby przypomnieć, że w postać uwielbianej seniorki rodu Mostowiaków wciela się od pierwszego odcinka, pierwszego dnia na planie, który miał miejsce 25 sierpnia 2000 roku. Lipowska już od 22 lat gra w "M jak miłość" seniorkę rodu Mostowiaków i mimo upływu czasu wciąż pozostaje tą samą Barbarą co kiedyś.

Choć wygląd Lipowskiej zmienił się przez te lata w "M jak miłość", to nadal jest ciepłą, kochająca matką i babcią, która potrafi przewidzieć rodzinne tragedie. Zobacz ZDJĘCIA Lipowskiej na początku "M jak miłość" i przekonaj się jak się zmieniła serialowa Barbara.

Kiedy rok temu Lipowska obchodziła okrągłe urodziny nie było hucznej imprezy dla kolegów z produkcji serialu. Wówczas w wywiadzie aktorka mówiła, że nie urządza żadnego przyjęcia. - Planuję spotkanie z najbliższą rodziną, ale nie urządzam już przyjęcia dla ekipy "M jak miłość". Dziesięć lat temu robiłam, bo nie wiedziałam, czy dalej pożyję - wyznała w rozmowie z magazynem "Dobry Tydzień".

Ale nieco później urodziny Lipowskiej na planie "M jak miłość" zostały uczczone w szczególny sposób Gwiazdy serialu, Katarzyna Cichopek i Marcin Mroczek, a także osoby z produkcji urządziły jubilatce wielką niespodziankę.  Był tort, kwiaty, życzenia i sporo łez wzruszenia. Zapewne w tym roku aktorzy i produkcja także nie zapomną o Lipowskiej, która jest najważniejszym członkiem obsady.

Tym bardziej zastanawia fakt, że Barbara Mostowiak nigdy w "M jak miłość" nie obchodziła urodzin. Były rocznice ślubu z Lucjanem (śp. Witold Pyrkosz), na które do domu Mostowiaków zjeżdżała się niemal cała rodzina, ale w całej historii serialu nie było odcinka z urodzinami Barbary. Mało tego, niewiele osób zapewne wie ile naprawdę lat ma seniorka rodu, bo ta data owiana jest aurą tajemnicy. Barbara nie pokazała nigdy swojego dowodu, w wiejskiej przychodni Rogowskich w Lipnicy nie podaje PESEL-u, bo wszyscy ją tam znają.

A więc w przypadające 14 lipca urodziny Teresy Lipowskiej podajemy po raz pierwszy, że Barbara Mostowiak urodziła się później niż aktorka, bo w 1940 roku. Główna postać w "M jak miłość" obchodzi urodziny 15 maja. W tym roku skończyła więc dopiero 83 lata.

Teresa Lipowska trafi do domu opieki. Smutne wyznanie gwiazdy "M jak miłość"
Najnowsze