Urodziny Teresy Lipowskiej. Tak w M jak miłość zmieniała się Barbara Mostowiak - ZDJĘCIA

i

Autor: AKPA Urodziny Teresy Lipowskiej. Tak w M jak miłość zmieniała się Barbara Mostowiak - ZDJĘCIA

Urodziny Teresy Lipowskiej. Tak w M jak miłość zmieniała się Barbara! Skończyła 85 lat, ale nie przejdzie na emeryturę - ZDJĘCIA

2022-07-14 8:58

Teresa Lipowska obchodzi 85. urodziny! Dokładnie w czwartek, 14 lipca, gwiazda "M jak miłość", kochana przez miliony widzów Barbara Mostowiak świętuje okrągłe urodziny i nie planuje emerytury. Z tej okazji warto przypomnieć, że Lipowska już od 22 lat gra w "M jak miłość" seniorkę rodu Mostowiaków i mimo upływu czasu wciąż pozostaje tą samą Barbarą co kiedyś. Choć wygląd Lipowskiej zmienił się przez te lata w "M jak miłość", to nadal jest ciepłą, kochająca matką i babcią, która potrafi przewidzieć rodzinne tragedie. Zobacz ZDJĘCIA Lipowskiej na początku "M jak miłość" i przekonaj się jak się zmieniła serialowa Barbara.

Teresa Lipowska obchodzi 85. urodziny! Tak wygląda kiedyś w "M jak miłość"

Teresa Lipowska w "M jak miłość" występuje od pierwszego odcinka. Miała 63 lata kiedy w sierpniu 2000 roku na planie serialu w fikcyjnej Grabinie, czyli w domu Mostowiaków padł pierwszy klaps. Jednak dopiero 4.11.2000 roku widzowie po raz pierwszy zobaczyli Lipowską w roli Barbary, seniorki rodu, ukochanej żony Lucjana (śp. Witold Pyrkosz), matki czwórki dzieci: Marysi (Małgorzata Pieńkowska), Marty (Dominika Ostałowska), Marka (Kacper Kuszewski) i Małgosi (Joanna Koroniewska). Pierwsza scena z udziałem Barbary i Lucjana rozgrywała się w sadzie Mostowiaków, w dniu, w którym małżonkowie obchodzili 40. rocznicę ślubu.

Nie przegap: Wielkie święto Barbary z M jak miłość. Wiemy dlaczego Teresa Lipowska na 85. urodziny nie zaprosi nikogo z ekipy serialu - ZDJĘCIA

Jak kiedyś w "M jak miłość" wyglądała Teresa Lipowska, która świętuje 85. urodziny? Od początku ekranowa Barbara zarażała wszystkich pogodą ducha, z jej twarzy nie znikał uśmiech, okazywała troskę i wsparcie każdej bliskiej osoby, która tego potrzebowała. Z chusteczką na głowie, w fartuszku i kapciach czekała w słynnej kuchni domu w Grabinie, żeby ugościć wszystkich swoimi pierogami, szarlotką czy innymi specjałami.

Ostatnio Teresa Lipowska zwróciła uwagę, że Barbara w "M jak miłość" odeszła od popisowych pierogów i została mistrzynią w przyrządzaniu gołąbków. Jedno się nie zmieniło w Barbarze nigdy! Jej dom od początków "M jak miłość" dla każdego otworem, przy stole w kuchni znajduje się miejsca dla każdej zbłąkanej duszy, oczekującej pocieszenia i dobrej rady od kochanej babci.

Tak 85. urodziny będzie obchodziła Teresa Lipowska!

85 urodziny. Teresy Lipowskiej przypadają w momencie gdy ekipa "M jak miłość" nagrywa ostatnie odcinki przez wakacyjną przerwą. Pod koniec lipca wszyscy aktorzy i pozostali członkowie produkcji serialu rozpoczynają miesięczny urlop. Ale w czwartek, 14 lipca, w relacjach gwiazd "M jak miłość" z planu na pewno nie zabraknie życzeń dla Teresy Lipowskiej, która urodziny postanowiła spędzić z dala od przyjaciół z serialu, tylko w gronie własnej rodziny. Nie ma mowy o żadnej hucznej imprezie na planie "M jak miłość" dla kolegów.

Teresa Lipowska trafi do domu opieki. Smutne wyznanie gwiazdy "M jak miłość"
Najnowsze