M jak miłość

M jak miłość. Tak się zmieni podła siostra Marzenki po wakacjach! Nikt nie pozna Beaty? – ZDJĘCIA

W "M jak miłość" znów pojawi się po wakacjach podła siostra Marzenki (Olga Szomańska)! Jak pamiętamy to podstępna, zimna wyrachowana postać, która chciała dobrać się do majątku po babci przy pomocy małej Kalinki (Oliwia Kępka). Ula (Iga Krefft) z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) toczyli z nią ostre boje o opiekę nad dzieckiem! Ale teraz Kalinka jest razem z Ulą w Australii, więc dostęp Beaty do córki Marzenki i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) będzie mocno utrudniony, więc będzie musiała kombinować... Tymczasem Izabela Warykiewicz pokazała się na planie "M jak miłość" w zupełnie nowym wydaniu! Aż trudno uwierzyć, że to ta sama osoba! Czy zmieni się także jej charakter? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Podła siostra Marzenki wróci w nowym wydaniu! Aż trudno ją poznać - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Beata w "M jak miłość" pojawiła się w Grabinie zaraz po tragicznej śmierci Marzenki Andrzejka. Przez chwilę poudawała żałobę, ale szybko wyszło z niej, po co tak naprawdę przyjechała. Okazało się, że kuzynka Lisieckiej to podstępna, podła kobieta, której jedynym celem jest dobranie się do rodzinnego majątku.  I próbowała wykorzystać do tego osieroconą Kalinkę! W nowym sezonie serii dziecka już nie będzie w zasięgu Beaty. Co tym razem wymyśli?

Podłą siostrę Marzenki w "M jak miłość" gra Izabela Warykiewicz, prywatnie żona Maurycego Popiela, serialowego Olka Chodakowskiego. Na ZDJĘCIACH na Instagramie wygląda na bardzo pogodną, sympatyczną, szczęśliwą kobietę. Ale w aktorka pokazała swoje mistrzostwo odgrywając "czarny charakter". Czy po wakacjach zaskoczy nas wielką przemianą swojej bohaterki w "aniołka"?

Tak można wnioskować po metamorfozie, jaką przeszła gwiazda "M jak miłość". Z zadziornej brunetki zmieniła się w słodką blondynkę i o nieśmiałym uśmiechu. Czy ktoś w ogóle pozna Beatę, kiedy pojawi się w jednym z nowych odcinków po wakacjach?

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Po żałobie u Zduńskich nastąpią duże zmiany. To ona zamiast Krysi Filarskiej zajmie się dziećmi Kingi i Piotrka - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Zmiany u Zduńskich po żałobie! To ona zamiast Krysi Filarskiej zajmie się dziećmi Kingi i Piotrka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze