M jak miłość. Tak Karina Woźniak zachowuje się na planie! Nikt się tego nie spodziewał po 17-latce

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Tak Karina Woźniak zachowuje się na planie! Nikt się tego nie spodziewał po 17-latce

M jak miłość. Tak Karina Woźniak zachowuje się na planie! Nikt się tego nie spodziewał po 17-letniej aktorce, która gra 13-letnią Basię - ZDJĘCIA

2022-03-14 21:44

Karina Woźniak jako nowa Basia w "M jak miłość" pojawiła się jesienią 2020 roku i od tego czasu jest o niej coraz głośniej. I choć różnica wieku między 17-letnią Woźniak, a 13-letnią córką Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) jest bardzo widoczna, to zachowanie gwiazdy na planie "M jak miłość" dowodzi tego jak bardzo jest dojrzała, jak wspaniale ją wychowali rodzice. W jednym z wywiadów serialowy ojciec Kariny Woźniak uchylił rąbka tajemnicy i ujawnił jak 17-latka radzi sobie na planie między ujęciami, kiedy dopada już wszystkich dopada zmęczenie. Tego chyba się nie spodziewał po ekranowej Basi z "M jak miłość".

Karina Woźniak prywatnie ma 17 lat, a Basia Rogowska w "M jak miłość" to 13-latka

Karina Woźniak w "M jak miłość" zaczęła grać półtora roku temu, a 4 marca obchodziła 17. urodziny. Od początku wiedziała, że jej bohaterka Basia Rogowska jest od niej sporo młodsza, ale nie była świadoma tego jak różnica wieku wpłynie na odbiór tej bohaterki. Mimo, że córka Rogowskich ma dopiero 13 lat, to zachowuje się nie jak dziecko, ale jak dojrzewająca kobieta. Do tego wygląda dużo starzej. Młody wiek Kariny Woźniak wcale nie przeszkadza gwieździe "M jak miłość" rozwijać talentu także poza serialem. Bo jest nie tylko aktorką, ale i modelką, która coraz częściej bierze udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych. Profil Kariny Woźniak na Instagramie wypełniają efekty jej ciężkiej pracy.

Nie przegap: Ile lat ma Basia Rogowska w M jak miłość? Wiek Kariny Woźniak w serialu wzbudza wiele kontrowersji

Rodzice Kariny Woźniak, którzy czuwają nad karierą 17-latki dbają o to, by aktorka z "M jak miłość" nie zaniedbywała nauki, skończyła szkołę, zdała maturę, a praca na planie nie przeszkodziły jej w realizacji tych zadań. To dlatego oprócz roli Basi w "M jak miłość" i sesji zdjęciowych Karina Woźniak nie angażuje się w inne projekty. Dwa lata temu grała jeszcze w serialu "Lepsza połowa" jako Dusia, córka Joli (Izabela Kuna) i Marka (Artur Żmijewski), lez teraz skupia się tylko i wyłącznie na jednej produkcji. Zwłaszcza, że rola Basi Rogowskiej cały czas jest rozbudowywana, tak jak wątek miłości z Dawidem Jaszewskim (Iwo Wiciński).

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1645: Marysia uratuje miłość 13-latków, Basi i Dawida. W ostatniej chwili powstrzyma Jaszewską przed wywiezieniem syna z Polski - WIDEO

Talent Kariny Woźniak dostrzegają nie tylko fani "M jak miłość", którzy podkreślają jak wiele świeżości Basia Rogowska wnosi do serialu, ale także koledzy z planu. Także serialowy ojciec Woźniak, Robert Moskwa, który w jednym z wywiadów zachwalał pracę z obecnie 17-letnią Kariną, a także jej zachowanie za kulisami "M jak miłość", kiedy wspiera starszych, bardziej doświadczonych aktorów swoją młodzieńczą energią. 

- Granie z Kariną jest niezwykłą przyjemnością. Ma w sobie tyle szczerości i skromności, a w dodatku jest piękna. Nie wiem, czy wiąże swoją przyszłość z aktorstwem, ale gdyby tak było, to na pewno sprawdzi się wielu rolach. Na planie, kiedy już jesteśmy zmęczeni, to zaczynamy się wydurniać. Gramy sceny zupełnie inaczej niż powinniśmy. Karina potrafi zagrać każdą kwestię w dowolny sposób, bez zastanowienia i bez wysiłku - mówił w rozmowie z magazynem "Świat Seriali" jakiś czas temu.

M jak miłość, odcinek 1645. Basia ukryje Dawida przed matką! Tylko tak będą mogli być razem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze