M jak miłość

M jak miłość. Specjalna przemowa Barbary na Wigilii u Mostowiaków. Ostatni raz będzie miała wszystkie dzieci dla siebie - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-12-24 19:55

Wigilia w "M jak miłość" dla Barbary (Teresa Lipowska) będzie ostatnią okazją do spotkania ze wszystkimi dziećmi. Na święta Bożego Narodzenia w specjalnym odcinku "M jak miłość" do Mostowiaków wróci Marek (Kacper Kuszewski), ale przy wigilijnym stole w kuchni Barbary zasiądą także jej dwie córki - Marysia (Małgorzata Pieńkowska) z rodziną i samotna Marta (Dominika Ostałowska). Zabraknie tylko najmłodszej córki Mostowiaków, Małgosi (Joanna Koroniewska), ale o niej nikt już nawet nie wspomni. W końcu przyjdzie czas życzeń, prezentów, śpiewania kolęd i specjalnego przemówienia Barbary, która wzruszy wszystkich, tym co powie. Zobacz ZDJĘCIA z Wigilii u Mostowiaków w "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek specjalny "Wigilia u Mostowiaków" - sobota, 24.12.2022, o godz. 20.00 w TVP2. Powtórka we wtorek, 27.12.2022, o godz. 20.55

Na Wigilię w specjalnym odcinku "M jak miłość" dom Mostowiaków w Grabinie będzie tętnił życiem i wypełni się gośćmi, którzy przyjmą zaproszenie Barbary do wspólnego świętowania Bożego Narodzenia. Tylko jednej osoby nikt nie będzie się spodziewał. Marek Mostowiak wróci do Grabiny bez zapowiedzi. Przyjedzie z Australii, żeby spędzić z matką, siostrami i ich rodzinami ten szczególny czas. Niestety z Markiem nie będzie ani żony Ewy (Dominika Kluźniak), ani jego córek i wnuczek. 

Wśród bliskich Barbary w świątecznym odcinku "M jak miłość" na Wigilii zabraknie także Małgosi, która od lat nie daje znaku życia, mieszka gdzieś w USA i nie kontaktuje się z rodziną. Ale o wyrodnej córce Mostowiaków nawet nikt nie wspomni. Powrót Marka będzie dla wszystkich tak wspaniałą niespodzianką, że w zasadzie skupią się tylko na nim. Wigilijny wieczór stanie się okazją do wspominania szczęśliwych momentów sprzed lat. Niespodziewanie w specjalnym odcinku "M jak miłość" Marek wypomni Marysi i Marcie co mu zrobiły przed laty. Siostry też nie pozostaną mu dłużne!

Szczególny prezent dla Barbary na Wigilii u Mostowiaków

Po Wigilii w "M jak miłość" nadejdzie czas życzeń, prezentów i śpiewania kolęd. Seniorka rodu Mostowiaków dostanie od swoich najbliższych wyjątkowy podarunek: duży obraz ze zdjęciami wszystkich dzieci, wnuków i prawnuków. To będzie dzieło Lenki Zduńskiej (Olga Cybińska), która nie przyjedzie z Kingą (Katarzyna Cichopek) i Piotrkiem (Marcin Mroczek) na Wigilię do Grabiny.

W oczach Barbary pojawią się łzy wzruszenia i właśnie wtedy w specjalnym odcinku "M jak miłość" wygłosi przejmujące przemówienie. Świadoma tego, że być może ostatni raz ma przy sobie wszystkie dzieci i wielu wnuków. Marek uprzedzi bowiem matkę i resztę rodziny, że nie zostanie w Grabinie na zbyt długo, zaraz musi wrócić do Ewy do Australii.

Barbara w specjalnym odcinku "M jak miłość" przemówieniu wigilijnym zapomni o córce Małgosi

- Kochani, nareszcie razem. I dziękuję za to, że przyjechaliście tu wszyscy, ja... Po prostu brak mi słów. Dziękuję... - powie Barbara w świątecznym odcinku "M jak miłość". A Marysia doda także coś od siebie. -  Mamo, to my dziękujemy tobie. Za to, że daliście nam z tatą taki wspaniały dom, za te wszystkie lata, które tu spędziliśmy. Za wasze serce, waszą miłość. I w ogóle za wszystko!

Wyjątkowy toast podczas Wigilii u Mostowiaków w "M jak miłość" wzniesie sam Marek. - Za rodzinę! Jak ma się taką rodzinę, niestraszne są żadne przeciwności losu. Dopóki jesteśmy razem, dopóki się wspieramy, kochamy, nikt i nic nas nie pokona. Punktem kulminacyjnym świątecznego odcinka "M jak miłość" w Wigilię, 24.12.2022, będzie pamiątkowe zdjęcie Barbary z dziećmi, wnukami i prawnukami.

M jak miłość. Wigilia u Mostowiaków zacznie się od nagłego powrotu Marka. Tak Barbara powita syna w Grabinie w specjalnym odcinku
M jak miłość. Powrót Marka Mostowiaka do Grabiny w specjalnym świątecznym odcinku - WIDEO
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze