M jak miłość

M jak miłość. Seks układ Laury i Arka Karnowskiego. Wprost zaproponuje jej otwarty związek - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-03-01 10:17

Laura (Klaudia Kulinicz) i Arek (Mikołaj Bartosiewicz) z "M jak miłość" mieli tworzyć piękną parę i związek pełen miłości. Niestety starania Anety (Ilona Janyst), która chciała połączyć lekarza z pielęgniarką pójdą na marne. Owszem, Karnowski zainteresuje się piękną Laurą i nawet poznają się bliżej, ale jemu wcale nie chodzi o miłość. Niebawem w "M jak miłość" okaże się, że Arek ma swój plan działania wobec dziewczyny i wyda się, że chce wejść z nią w seks układ! Wprost zaproponuje jej spotkania w wiadomym celu.

Arek zaproponuje Laurze seks układ w kolejnych odcinkach "M jak miłość"

Aneta wierzyła, że Laura i Arek stworzą piękną parę i dlatego w poprzednich odcinkach "M jak miłość" zaaranżowała randkę w swoim własnym domu po czym uciekła, by zostawić ich samych. Plan nie był zły, bo po chwilowej niezręczności, lekarz i pielęgniarka faktycznie zaczęli się dogadywać i do siebie zbliżać. Szkoda tylko, że niebawem w "M jak miłość" okaże się, że Arek ma całkiem inny pomysł na tę znajomość niż Laura. Dziewczyna zwierzy się znajomym z kliniki, że mężczyzna nie traktuje jej zbyt poważnie. Mało tego, rzuci dziwną propozycją, która mocno jej się nie spodoba...

- Jak coś się dzieje interesującego, a najlepiej w cudzym życiu, to trzeba to obgadać, a jak już się to obgada w jednym pokoju, to do drugiego może dojść to pod nieco inną formą... - komentuje plotki i ploteczki na temat Laury i Arka (ale nie tylko) Maurycy Popiel w "Kulisach M jak miłość". - Laura i Areczek nieco mają się ku sobie, więc Aneta wkracza do akcji i czy z sukcesem? - pyta Ilona Janyst w "Kulisach M jak miłość" I tu pojawia się problem, bo nie zapowiada się, by Laura i Arek stworzyli cudowną parę, jak to sobie wymyśliła Aneta. 

- Coś się między nimi zadziało, ale nie wiadomo, co się wydarzy - komentuje Mikołaj Bartosiewicz w "Kulisach M jak miłość". Niebawem Laura zwierzy się, że mężczyzna proponuje jej dość dziwną rzecz. - Arkowi zależy żeby raz na jakiś czas spędzić z kimś miło parę godzin... Mi to już nie wystarcza! - powie wprost pielęgniarka i da jasno do zrozumienia, że koledze z kliniki chodzi o umawianie się na seks!

Laura odrzuci Karnowskiego dla... Argasińskiego? 

W "M jak miłość" widzów czeka niemała niespodzianka. Okaże się, że plotki, o których mówił serialowy Olek, faktycznie szybko się rozchodzą wśród personelu placówki. Pojawią się informacje, że Laurę i Jerzego (Karol Strasburger) połączyło coś więcej... Faktycznie, pielęgniarka zacznie spędzać czas z Argasińskim, co zainteresuje i poirytuje Arka. 

- Laura jest bardzo samotna i z tej tęsknoty za drugim człowiekiem, dobrze widzi w ludziach ich tęsknoty - wyjaśnia serialowa Laura w "Kulisach M jak miłość". Arek pożałuje, że nie potraktował dziewczyny poważnie i wyszedł z propozycją otwartego związku i spotykania się tylko raz na jakiś czas? Niebawem wszystko stanie się jasne. 

M jak miłość. Argasiński upoluje nową ofiarę! Pielęgniarka Laura zostanie kochanką ordynatora!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany