M jak miłość. Poruszające wyznanie Marzenki po odejściu. Olga Szomańska nawet nie widziała swojego pogrzebu!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Poruszające wyznanie Marzenki po odejściu. Olga Szomańska nawet nie widziała swojego pogrzebu!

M jak miłość. Poruszające wyznanie Marzenki po odejściu. Olga Szomańska nawet nie widziała swojego pogrzebu!

Marzenka z " M jak miłość" odeszła w serialu w dramatycznych okolicznościach. Razem z ukochanym mężem Andrzejkiem (Tomasz Oświeciński) Marzenka zginęła w wypadku samochodowym, spowodowanym przez pijaka Jaszewskiego (Tomasz Lulek). Na ich pogrzebie w 1620 odcinku "M jak miłość" płakała cała Grabina! Olga Szomańska, grająca Marzenkę zdecydowała się niezwykle poruszające wyznanie na swoim profilu na Instagramie - gwiazda nie była nawet w stanie obejrzeć odcinka z pogrzebem swojej bohaterki! Sprawdź co dokładnie powiedziała Szomańska i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

Marzenka z "M jak miłość" wyznaje całą prawdę. Szomańska nie mogła patrzeć na "swoją" śmierć

Śmierć Marzenki i Andrzejka w "M jak miłość" poruszyła cała Polskę. Lisieccy zginęli zakochani i osierocili mała Kalinkę (Oliwia Kępka). Co gorsze, w momencie śmierci Marzenka najprawdopodobniej była znowu w ciąży! Aktorzy już pożegnali się z widzami, a na do widzenia dostali niesamowity prezent, ale emocje nie opadły! 

- Nie oglądałam już swojego pogrzebu. I nie mam zamiaru! - wyznaje Szomańska na swoim Instastory.

Wygląda na to, że nawet dla doświadczonych aktorów "M jak miłość" rozstanie z kochaną przez wszystkich Marzenką jest bardzo trudne. Tomasz Oświeciński ujawnił co tak naprawdę musiał robić na planie ze swoją serialową żoną - CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>

Zobacz także: Magda i Olek z M jak miłość znów razem! Annę Muchę i Maurycego Popiela połączy gorący romans

Szomańska wspomina też przemianę, jakiej doświadczyła na planie "M jak miłość". Na dowód publikuje ZDJĘCIA- zobacz TO w GALERII!     

- To już naprawdę koniec. Dziękuje Wam kochani Widzowie za Waszą Miłość. Codzienną serdeczność. Masę listów, wiadomości. Za wspaniałe spotkania. Marzenka i Andrzejek niech zostaną w Waszych sercach. Kalinka będzie szczęśliwa. Już my z @tomasz_oswiecinski_official przypilnujemy !! Na ostatnim zdjęciu Marzenka z pierwszego dnia zdjęciowego … jeszcze wszystko w moim życiu było inaczej. Zmieniłam się? Dziękujemy produkcji i naszym najwspanialszym rodzinom z ekipy A i B ! Dzielni bądźcie @mjakmilosc.official ❤️#jalubiętour #marzenkaiandrzejek #koniec #serial - napisała wzruszona Marzenka z "M jak miłość" na Instagramie.

Na wzruszający wpis Szomańskiej zareagowała najjaśniejsza gwiazda "M jak miłość". 

Dziękuje Olga! Do zobaczenia gdzieś na szlaku ? - napisała Katarzyna Cichopek, serialowa Kinga Zduńska. 

Co na to wszystko fani Marzenki i Andrzejka z "M jak miłość"? 

- Szkoda .....bo postać Marzenki to mega pozytywna postać , biło z niej ciepło ,uśmiech ,optymizm ....??Zdecydowanie wielka strata dla serialu ?Żeby grać taką rolę trzeba samemu mieć cechy wspaniałego człowieka (tak myślę ...tak mnie się wydaje ,że Pani taka jest ),szkoda też serialowego Andrzejka ....?My widzowie będziemy tęsknić za Wami ....pozdrawiamy serdecznie ??❤️i sukcesów życzymy ??☺️??☘️???

- Dziś był smutny odcinek płakałam jak bóbr ??? szkoda że was nie ma już w serialu.... Tak wesoło z Wami było ? byliście sercem M jak miłość ❤️❤️❤️❤️

- ???? będę tęsknić za wami ??

- Powodzenia w dalszej karierze? nie rozumiem jak można usuwać wątki fajnych postaci..❤️

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1623: Rafał zabije Jaszewskiego? Kolejny straszny wypadek w Grabinie

M jak miłość. Pożegnanie Olgi Szomańskiej i Tomasza Oświecińskiego. Zanim Marzenka i Andrzejek zginęli dostali wyjątkowy prezent
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze