M jak miłość. Pola będzie miała nową mamę! Anita pokocha córkę Kamila jak własne dziecko. Tak zacznie się ich romans? - WIDEO

2020-12-02 12:47 Ag
M jak miłość. Pola będzie miała nową mamę! Anita pokocha córkę Kamila jak własne dziecko. Tak zacznie się ich romans? - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Pola będzie miała nową mamę! Anita pokocha córkę Kamila jak własne dziecko. Tak zacznie się ich romans? - WIDEO

Pola (Hania Nowosielska) z "M jak miłość" straci biologiczną mamę, ale jej miejsce zajmie Anita (Melania Grzesiewicz). Troskliwa sekretarka z kancelarii, która od niedawna jest opiekunką córki Kamila (Marcin Bosak), wypełni pustkę w sercu 5-latki, którą porzuciła wyrodna matka! Weronika nie będzie już chciała Poli, a Gryc posunie się do kłamstwa, by nie ranić dłużej dziewczynki. Trudne przejścia zbliżą Kamila do Anity. A przełom w ich relacjach nastąpi kiedy wkrótce w "M jak miłość" odbędzie się impreza urodzinowa Poli. Zobaczcie WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

Czy Pola w "M jak miłość" zostanie z Kamilem na zawsze?

Pola w "M jak miłość" wywróciła życie Kamila do góry nogami. Mimo, że Gryc będzie ukrywał przed samym sobą jak bardzo pokochał własną córkę, to wkrótce zda sobie sprawę, że tak naprawdę Pola ma tylko jego. Że musi być dla niej najlepszym ojcem, skoro matka Weronika się jej wyrzekła. Dla byłej kochanki prawnika ważniejsza będzie kariera i nowy facet. To właśnie przez niego Pola tak bardzo cierpiała. Bo skrzywdziła ją nie tylko rodzona mama!

Patrz też: M jak miłość. Klęska Kamila. Zacznie pić przez matkę Poli. Porzuciła córkę i już jej nie będzie chciała - WIDEO

Wkrótce, w nowych odcinkach "M jak miłość" na początku przyszłego 2021 roku Pola będzie obchodziła 6. urodziny. Z tej okazji Kamil urządzi dla córki wyjątkową imprezę w domu przy Wietrznej. Na przyjęciu nie zabraknie oczywiście Anity, a także wszystkich przyjaciół Gryca, którzy pomogą mu w opiece nad córką. Pojawią się Magda (Anna Mucha) z Andrzejem (Krystian Wieczorek), a także Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek) z dziećmi.

Radość Poli w "M jak miłość" zniszczy jednak jej matka. Bo Weronika zapomni o urodzinach dziecka. Zupełnie jakby już na dobre wykluczyła córkę ze swojego życia. W trudnych chwilach przy Poli będzie nie tylko Kamil, ale także Anita. Jej opiekuńczość, dobroć i wrodzony instynkt macierzyński sprawią, że dziewczynka poczuje jakby odzyskała mamę! Inną, ale bardziej kochającą.

Z czasem w "M jak miłość" między Anitą i Kamilem też będzie coś więcej.

- Anita przez to, że tak strasznie polubiła Polę, w ogóle już nie czuje, że Kamil ją o coś prosi. Ona to robi ponieważ bardzo chce, bardzo lubi spędzać czas z Polą. Widzi też, że Kamilowi jest po prostu ciężko, bo jest sam... Relacja Anity i Kamila zmieni się dzięki jego córce Poli. Anita dostrzega w nim to, czego nie widziała wcześniej. Czyli to, że bywa dobrym, ciepłym człowiekiem. I to jak zajmuje się córką i ile dla niej robi, bardzo jej imponuje - ujawniła Melania Grzesiewicz w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość. Pola będzie miała nową mamę! Anita pokocha córkę Kamila jak własne dziecko. To będzie początek romansu

To w "M jak miłość" na urodzinach Poli między tą dwójką zacznie iskrzyć. Kamil pomoże Anicie, której zakręci się w głowie podczas wieszania dekoracji w salonie. - Przestałaś mi dokuczać na każdym kroku? - zauważy Gryc. - A może ty po prostu przestałeś być aż takim dupkiem?! 

Nie przegap: M jak miłość. Tragedia u Kamila i jego córki. Anita ucieknie z Polą! To będzie porwanie?

Strach o Polę, o to, że Kamil nie poradzi sobie na dłuższą metę w roli samotnego ojca niebawem w "M jak miłość" doprowadzą go do niezłego załamania. Nie będzie mógł patrzeć jak jego córka cierpi przez Weronikę, jak czeka na to, aż znów zobaczy matkę.

- To, że matka porzuca Polę, nie powoduje, że Kamil raptem dojrzewa. Wręcz przeciwnie. W nim odzywają się takie deficyty, które ma w sobie. Czuje się jak mały chłopiec i nie wie jak się zachować do końca. Obserwujemy go w momencie raczej załamania, niż zadowolenia z tego powodu... Bardzo dużo zajmie mu jeszcze czasu, żeby sobie uświadomił co to znaczy być ojcem. Kamil będzie musiał przestać być tym Piotrusiem Panem i wziąć odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale też za tę piękną, młodą kobietę - zdradził Marcin Bosak w "Kulisach serialu M jak miłość". 

M jak miłość odc. 1547. Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowosielska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1547. Anita (Melania Grzesiewicz), Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1547. Pola (Hania Nowosielska)
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1547. Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość odc. 1558. Anita (Melania Grzesiewicz), Kamil Gryc (Marcin Bosak)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1558. Anita (Melania Grzesiewicz), Kamil Gryc (Marcin Bosak)
Najnowsze