M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Wstrząsające wyznania Kingi i Piotrka po zawale. Nie da się powstrzymać wzruszenia

W 1737 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Mikołaj Roznerski) po raz pierwszy będą mogli ze sobą porozmawiać po przebytym przez Zduńskiego zawale. Zanim do tego dojdzie prawnik przejdzie dwie poważne operacje na otwartym sercu i lekarze nie będą mieli pewności, czy przeżyje. Kinga z Marysią (Malgorzata Pieńkowska) w "M jak miłość" po wakacjach przeżyją koszmar oczekiwania w szpitalu na niepewny efekt działań lekarzy. Na szczęście jednak ostatecznie Piotrek wybudzi się i dojdzie do rozmowy małżonków. Co sobie powiedzą? Uprzedzamy, nawet najtwardsi widzowie nie powstrzymają łez w tej scenie!

M jak miłość. Pierwsza rozmowa Kingi i Piotrka po zawale. Wszyscy będą płakać!

W "M jak miłość" po wakacjach Piotrek będzie miał zawał. Tak się skończy jego pogoń za pieniędzmi i nadużywanie zdrowia dla kariery. Zduńskie przez cały czas próbuje też zajmować się rodziną w stopniu najwyższym. Niestety, prawnik dostał w genach po ojcu Krzysztofie (Cezary Morawski) chorobę wieńcową i nie może pozwolić sobie na taki styl życia. Finał tego zobaczymy w 1736 odcinku sagi rodu Mostowiaków, kiedy Piotrek złapie się za serce i padnie bez tchu. Po kilku dniach poważnych operacji i braku kontaktu ze światem żywych mąż Kingi po raz pierwszy obudzi się i rodzina zostanie do niego dopuszczona.  

Piotrek w 1737 odcinku "M jak miłość" wyzna tylko bratu Pawłowi (Rafał Mroczek), że był pewien, że to już koniec. Jednak to rozmowa z Kingą okaże się dla widzów wzruszająca ponad wszelką miarę! Co sobie powiedzą Kinga i Piotrek? Jako pierwszy rozmowę zacytował swiatseriali.interia.pl. 

- Piotruś... Wszystko w porządku? - zapyta czule Kinga męża.

- Tak... - odpowie cicho Piotrek.

- Wiesz, gdybyś mnie zostawił, chyba bym cię zabiła... - zadeklaruje Kinga. 

Po tych słowach w "M jak miłość" Piotrek uśmiechnie się do do swojej pięknej i emocjonalnej żony.

- A jak myślisz, dlaczego wróciłem? - Zduński odpowie z widocznym wysiłkiem. - Wiedziałem, że miałbym przerąbane...  - Oj tak... Nie masz pojęcia, jak bardzo cię kocham... - wyzna już całkiem poważnie Kinga.

- A ja ciebie... 

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Paweł w obliczu śmierci złoży Magdzie niezwykłą przysięgę. Tak blisko już dawno nie byli - ZDJĘCIA

M jak miłość. Kinga i Piotrek po tragedii, która na nich spadnie, wyjadą do Grabiny! Będzie wielka impreza u Mostowiaków
Najnowsze