M jak miłość po wakacjach. Wielkie pojednanie Basi i Dawida. Jaszewski zrozumie jak skrzywdził 13-letnią Rogowską

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość po wakacjach. Wielkie pojednanie Basi i Dawida. Jaszewski zrozumie jak skrzywdził 13-letnią Rogowską

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Wielkie pojednanie Basi i Dawida. Jaszewski zrozumie jak skrzywdził 13-letnią Rogowską

2022-07-21 14:47

Basia (Karina Woźniak) i Dawid (Iwo Wiciński) pogodzą się w "M jak miłość" po wakacjach 2022. Najpierw nastąpi kryzys, młody Jaszewski przyłapie ukochaną z Antkiem Nieśpielakiem (Franciszek Szymański), co wyprowadzi go z równowagi. Sprawa stanie się tak poważna, że nie obejdzie się bez interwencji Artura Rogowskiego (Robert Moskwa). W końcu Dawid się opamięta i spostrzeże, że skrzywdził 13-letnią Basię. Nastąpi wielki powrót miłości i pojednanie, ale to jeszcze nie jest koniec! Co się wydarzy?

Basia i Dawid pogodzą się w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej

Basia i Dawid pokłócili się jeszcze w poprzednich odcinkach "M jak miłość", kiedy Rogowska stanęła po stronie Antka Nieśpielaka w aferze podczas strajku Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska). Właśnie wtedy Jaszewski śmiertelnie obraził się na dziewczynę. Doszło do kłótni, a sytuacja w nowym sezonie "M jak miłość" wcale się nie poprawi. Jak podaje portal światseriali.pl, Artur będzie musiał interweniować. - Facet od ponad miesiąca nie daje mi żadnej szansy. Nie odbiera telefonów, nie dzwoni, nie odpisuje! - pożali się Basia.

Rogowski porozmawia z Dawidem i przywiezie go do Grabiny, ale niestety zaparkują w momencie, kiedy Basia będzie spędzała czas z Antkiem. Wścieknie się i oddali. Basia momentalnie za nim pobiegnie.

- Czekaj! Nie bądź idiotą, słyszysz? Boże, ja już nie mam do ciebie siły! – krzyknie dziewczyna w "M jak miłość" po wakacjach. - No powiedz, o co ci tym razem chodzi? O Antka? – zapyta. - Chyba wam przeszkodziłem? - stwierdzi chłopak.

Sprawdź też: M jak miłość. Hanka zginęła w kartonach, a teraz Małgorzata Kożuchowska wraca w zupełnie innej roli. Porusza wątek Mostowiaków!

Basia i Dawid pogodzeni w nowych odcinkach "M jak miłość"

Basia w "M jak miłość" po wakacjach wyjaśni chłopakowi, że nie ma o kogo się martwić. 

- Jasne! Jak chcesz wiedzieć, to Antek przyjechał tu z ojcem i wpadł nieproszony... - wyjaśni Basia w "M jak miłość" po wakacjach 2022. - Ale chyba fajnie się wam gadało, nie? – Jaszewski nie odpuści sobie kąśliwych uwag. - To może chcesz wiedzieć o czym? Cały czas nawijałam, jak tęsknię za swoim głupim chłopakiem. Serio tego nie widzisz? Że liczysz się dla mnie tylko ty? Nikt inny... - wyjaśni Rogowska i to wreszcie zadziała. Dawid zmięknie, przemyśli sobie wszystko i mocno przytuli dziewczynę. Basia udowodni, że zależy jej tylko na Jaszewskim i w ogóle nie interesuje ją Antek. Na szczęście młodzi będą znów szczęśliwi, ale to nie oznacza, że młody Nieśpielak odpuści. Od początku zainteresował się Basią i to mu nie minie.

Przeczytaj: Kamil z M jak miłość o strasznej chorobie. Marcin Bosak musi się leczyć przez zepsute jedzenie! Przeszedł operację wycięcia guza, a teraz usłyszał taką diagnozę - ZDJĘCIA

M jak miłość. Anna ujawniła, gdzie odbędzie się ostatnia scena Magdy w serialu! Niesamowite widoki
Najnowsze