M jak miłość po wakacjach. Syn Magdy straci trzeciego ojca! Maciek będzie patrzył na cierpienie przybranej matki

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość po wakacjach. Syn Magdy straci trzeciego ojca! Maciek będzie patrzył na cierpienie przybranej matki

M jak miłość po wakacjach. Syn Magdy straci trzeciego ojca! Maciek będzie cierpiał razem z przybraną matką

2022-06-24 13:13

Rozpad rodziny Budzyńskich w "M jak miłość" po wakacjach 2022 będzie nieunikniony! Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) rozstaną się, a 16-letni syn Magdy znów straci ojca. Adoptowany Maciek (Franciszek Przanowski) sporo w życiu przeszedł gdy zmarł jego prawdziwy ojciec. Zanim Magda przygarnęła Maćka razem ze swoim poprzednim mężem, Olkiem (Maurycy Popiel), trafił do domu dziecka. Po rozwodzie Magdy z Chodakowskim, przybrany ojciec o nim zapomniał. W nowym sezonie "M jak miłość" będzie tak samo i Maciek będzie cierpiał przez Andrzeja, tak jak jego mama. Poznaj szczegóły!

Rodzina Magdy i Andrzeja Budzyńskich w "M jak miłość" po wakacjach 2022 rozpadnie się!

Rozstanie Budzyńskich w nowym sezonie "M jak miłość", poważny kryzys w ich małżeństwie, który będzie się ciągnął przez wiele tygodni doprowadzi do rozpadu rodziny i odbije się nie tylko na Magdzie, lecz przede wszystkim na jej synu. 16-letni Maciek pojawia się w wątku Magdy i Andrzeja dość rzadko, ale w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2022 odegra decydującą rolę gdy para się rozstanie. To syn Magdy ucieknie razem z nią do siedliska w Grabinie, on będzie świadkiem ogromnego cierpienia matki, której bólu nie zdoła ukoić w żaden sposób. Jemu będzie się wypłakiwała Magda podczas samotnych wieczorów w siedlisku po odejściu od męża. Dowodem są relacje z planu serialu.

Nie przegap: M jak miłość. Zdradzona Magda ucieknie od Andrzeja w nowym sezonie! Spakuje siebie i Maćka i wyjedzie jak najdalej - ZDJĘCIA, WIDEO

Nic dziwnego, że w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Maciek znów poczuje jakby stracił ojca. Po rozwodzie Magdy i Olka przestał istnieć dla Chodakowskiego jako syn. Sześć lat temu Maciek został sierotą kiedy jego prawdziwy tata, Krzysztof Romanowski (Robert Wabich), klient kancelarii Budzyńskiego, zmarł na serce w szpitalu. Ponieważ chłopiec nie miał nikogo, kto mógłby się nim zaopiekować, to Chodakowscy wzięli go do siebie, a potem ruszyła adopcja, która pozwoliła Magdzie spełnić marzenie o dziecku.

Sprawdź też: Wyrzucona z M jak miłość Barbara Kurdej-Szatan wraca w nowej roli w serialu! Wiemy, kogo teraz zagra

Gdy w "M jak miłość" Magda rozwiodła się z Olkiem i zaczęła spotykać się z Andrzejem nie od razu Maciek zaakceptował trzeciego ojca. Ale z czasem Budzyński stworzył z nim bliską więź. Okazał się dla Maćka wzorem mężczyzny, kochającym mężem, wspierającym tatą. Do czasu! Bo ten idealny obraz Andrzeja w oczach Maćka runie w "M jak miłość" po wakacjach 2022. Bo syn Magdy zobaczy na własne oczy do jakiego stanu doprowadzi ją zdrada Budzyńskiego, jego kłamstwa i ciąża kochanki Julii (Marta Chodorowska).

Cierpiąca Magda w nowym sezonie "M jak miłość" będzie miała przy sobie przede wszystkim syna, który już ostatnio pokazał, że może na niego liczyć w trudnych momentach. 16-latek wspierał Magdę kiedy rodzina Budzyńskich zaczęła się walić z powodu wyskoków Ani (Gabriela Świerczyńska), córki Andrzeja i Marty (Dominika Ostałowska). Niestety teraz będzie o wiele gorzej.

M jak miłość. Będzie rozwód Magdy i Andrzeja w nowym sezonie? Zaczną się ostre negocjacje
Najnowsze