M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Radek zmieni się nie do poznania! To już nie tylko zdrada Izy – ZDJĘCIA

O tym, że w "M jak miłość" po wakacjach Radek (Philippe Tłokiński) może zdradzić Izę (Adriana Kalska) pisaliśmy jako pierwsi. Wiele wskazuje na to, że żona Marcina (Mikołaj Roznerski) dostanie za swoje i zapłaci za zdradę i porzucenie rodziny. Ale wyszedł na jaw jeszcze jeden szczegół, który zmieni Radka w nowym sezonie "M jak miłość" nie do poznania! Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Nowy Radek w nowym sezonie?! Kochanek Izy dopiero pokaże, na co go stać!

Radek w "M jak miłość" jawi się fanom jako "czarny charakter". Choć z pozoru nie można mu wiele zarzucić - jest miły, ładny i uratował Szymkowi życie. A, że zakochał się w Izie, miłość nie wybiera... To ona jest winna rozpadu małżeństwa z Marcinem, no ale przez to nikt Radka nie lubi. Czy w nowym sezonie serialu okaże się, że słusznie?

O tym, że Radek zdradzi Izę w "M jak miłość" pisaliśmy jako pierwsi. To wysoce prawdopodobne, bo niewiele tak naprawdę wiadomo o trym gościu, poza tym, że mocno namieszał. A, że Iza ma skłonność do psychopatów, być może z powodu własnych problemów psychicznych, kochliwy asystent może pokazać nowe oblicze!

Pewne jest, że w "M jak miłość" po wakacjach do wizerunku Radka dodany zostanie jeden, znaczący szczegół. Do tej pory słyszeliśmy, że dziennikarz pisywał nawet w "New York Times'e", ale w "Gazecie Gródka" pokazała się raczej jako niezły tancerz i bajerant...

Być może dlatego twórcy "M jak miłość" postanowili obdarzyć Radka w nowych odcinkach rekwizytem, który ma podkreślić, że bohater jest intelektualistą. Czy okulary na nosie kochanka Izy zmienią go w poważnego człowieka?

Zobacz też: M jak miłość. Radek ma dość! Kochanek Izy dostaje pogróżki, że wyleci. Philippe Tłokiński musi się tłumaczyć - ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze