M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Paweł i Magda znów razem w miejscu gdzie tak się kochali! Tylko tam się pozbiera po śmierci ojca - ZDJĘCIA

2023-08-14 20:50

W 1737 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu Magda (Anna Mucha) i Paweł (Rafał Mroczek) uciekną razem z dala od problemów, bolesnych przeżyć związanych ze śmiercią Wojtka Marszałka (śp. Emilian Kamiński). Odejście ojca będzie dla Magdy potężnym ciosem. Wsparcie okaże jej właśnie Paweł, który był jej pierwszą wielką miłością. Od lat tych dwoje łączy wyjątkowe uczucie, które w 1737 odcinku "M jak miłość" zaprowadzi Zduńskiego i Budzyńską w szczególne miejsce, plażę nad Wisłą, gdzie kiedyś spędzili razem tyle pięknych chwil. Właśnie tam, dzięki Pawłowi, zrozpaczona Magda dojdzie do siebie. Mamy już ZDJĘCIA z tej sceny.

"M jak miłość" odcinek 1737 po przerwie wakacyjnej - poniedziałek, 4.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Magda i Paweł w 1737 odcinku "M jak miłość" znów będą razem na plaży na Wisłą! Nie jest żadną tajemnicą, że byli kochankowie, których od lat łączy bliska przyjaźń spotykają się tam zawsze wtedy gdy w życiu któregoś z nich dzieje się coś złego. Byli tam gdy chora na serce Magda trafiła do szpitala, bała się co ją czeka, gdy pozna kolejne wyniki badań. Paweł doskonale od tym wiedział, dlatego porwał Magdę ze szpitala na randkę. Wzbudzili tym wściekłość Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek).

A kiedy rok temu w "M jak miłość" Magda dowiedziała się o zdradzie Andrzeja także z Pawłem uciekła nad Wisłę, wypłakiwała się przyjacielowi, że jest małżeństwo właśnie się skończyło. Zduński rozumiał Magdę jak nikt inny. Sam przecież został zdradzony wiele razy, także przez swoje byłe już żony. Nic dziwnego, że w jednym z trudniejszych momentów w życiu Magdy okaże jej wsparcie, zapewni, że zawsze może na niego liczyć.

Randka Magdy i Pawła nad Wisłą w 1737 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu

Gdy w 1737 odcinku "M jak miłość" Magda i Paweł dotrą na plażę nad rzeką z widokiem na Warszawę, gdzie spędzili razem tyle pięknych chwil, w miejsce, które było świadkiem ich miłości, w sercu pogrążonej w żałobie Budzyńskiej wreszcie zapanuje spokój. - Mogłabym tak siedzieć i siedzieć. Ale trzeba wracać. Obowiązki wzywają. Rodzina, dzieciaki, życie - westchnie ciężko Magda, a Paweł od razu zorientuje się, że minie jeszcze sporo czasu nim upora się z bólem po śmierci Wojtka Marszałka.

- Powiedz, ale tak szczerze... Mogę coś dla ciebie zrobić? Jakoś ci pomóc? - Zduński w 1737 odcinku "M jak miłość" zapewni przyjaciółkę, że bez względu na wszystko, zawsze przy niej będzie. Wówczas z ust Magdy padną słowa wdzięczności za to, jak Paweł zachował się po pogrzebie jej ojca, po tym jak spadła na nią druzgocąca wiadomość, że Marszałek nie żyje.

- Przecież robisz. Cały czas. Dzięki temu jakoś się trzymam. Gdyby nie wsparcie twoje i Franki. Byłeś przy mnie. Zabierałeś mnie z domu, pozwalałeś mi się wypłakać, pomilczeć.  I to bardzo mi pomogło. Teraz już powinnam poradzić sobie sama - doda Magda, która w 1737 odcinku "M jak miłość" w ramionach Pawła nad Wisłą poczuje się jak zawsze bezpiecznie. Z Andrzejem nigdy czegoś takiego nie doświadczyła.

Po spacerze nad rzeką w 1737 odcinku "M jak miłość" Magda i Paweł otoczą też opieką zrozpaczonych po śmierci Wojtka mieszkańców Deszczowej. Dzieci Kingi i Piotrka, a także Krysia Filarska (Hanna Mikuć) będą ich bardzo potrzebowali.

M jak miłość po wakacjach. Franka i Paweł wyjadą do siedliska. W ukochanym zakątku Magdy nie zaznają spokoju
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze