M jak miłość

M jak miłość. Nie będzie pogrzebu Wojtka Marszałka w nowym sezonie! Pokażą tylko grób ojca Magdy

2023-08-09 9:09

Pogrzeb Wojtka Marszałka (śp. Emilian Kamiński) w nowym sezonie "M jak miłość" nie zostanie pokazany na ekranie! To już pewne, że kiedy ojciec Magdy (Anna Mucha) umrze, wydarzenia rozegrają się błyskawicznie, a akcja serialu mocno przyspieszy. W 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach będzie już po pogrzebie Marszałka, więc widzowie zobaczą tylko grób Wojtka na jednym z cmentarzy w Warszawie. Czy Magda pochowa ojca tam gdzie swoją zmarłą przed laty matkę? A może to Krysia Filarska (Hanna Mikuć) zdecyduje gdzie spocznie ciało zmarłego Wojtka? Poznaj szczegóły!

Pogrzeb Wojtka Marszałka nie będzie pokazany w "M jak miłość"

Pożegnanie Emiliana Kamińskiego, który w "M jak miłość" przez wiele lat grał Wojtka Marszałka, będzie miało symboliczny wymiar! Od śmierci aktora, który zmarł 26 grudnia 2022 roku minęło już ponad pół roku, jednak dopiero w 1736 odcinku "M jak miłość", wyemitowanym we wtorek, 29.08.2023, jego bohater odejdzie na zawsze. Marszałek umrze podczas pobytu z żoną Krysią Filarską (Hanna Mikuć) w sanatorium. To właśnie o niej wszyscy bliscy dowiedzą się o śmierci Wojtka.

W 1736 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu Krysia przekaże smutne wieści najpierw Marysi Rogowskiej (Małgorzata Pieńkowska), a potem reszcie rodziny. Magda dowie się o tym, że jej ojciec zmarł nie od macochy, ale od Marysi. Nie ma już żadnych wątpliwości, że po śmierci Marszałka akcja serialu przyspieszy i kolejne wydarzenia rozegrają się już po pogrzebie Wojtka. Tym samym widzowie nie zobaczą ostatniego pożegnania ojca Magdy na cmentarzu, scen z pogrzebu, gdy Magda i jej bliscy opłakują zmarłego Marszałka.

Po kilku tygodniach w 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2023 Krysia znajdzie w sobie siłę, że odwiedzić grób Wojtka. Właśnie wtedy okaże się na którym cmentarzu Magda i Filarska pochowały ukochanego ojca i męża. Nie będzie to na pewno grób Haliny Marszałek (Marta Klubowicz), pierwszej żony Wojtka, matki Magdy, która zmarła wiele lat temu, która na długo przed śmiercią porzuciła rodzinę.

Po pogrzebie Marszałka w powakacyjnym 1737 odcinku "M jak miłość" przy grobie Wojtka spotkają się Krysia i ukochany wnuk zmarłego, Misiek (Aleksander Bożyk). Syn Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) ucieknie ze szkoły, żeby odwiedzić" dziadka na cmentarzu i pochwalić się wygranym meczem w piłkę nożną. Zapłakany Misiek położy na nagrobku medal, by podzielić się nim z dziadkiem, który na pewno byłby szczęśliwy i bardzo dumny z jego sportowego osiągnięcia.

- Chciałem, żeby dziadek wiedział… On był moim najlepszym przyjacielem. Nigdy już nie będę miał takiego… - powie ze łzami w oczach Misiek w 1737 odcinku "M jak miłość", a pogrążona w żałobie Krysia nie zdoła pocieszyć wnuka.

M jak miłość. Wyjątkowe wspomnienie zmarłego Emiliana Kamińskiego. Anna Mucha nie powstrzymała łez
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze