M jak miłość po wakacjach. Wredna Ania odegra przed Andrzejem niezłą scenę! Pogodzi się z Magdą?

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość po wakacjach. Wredna Ania odegra przed Andrzejem niezłą scenę! Pogodzi się z Magdą?

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Wredna Ania odegra przed Andrzejem niezłą scenę! Pogodzi się z Magdą?

2022-08-15 17:35

W 1669 odcinku "M jak miłość" po wakacjach nienawiść Ani (Gabriela Świerczyńska) do Magdy (Anna Mucha) wkroczy w kolejną fazę, ale przed Andrzejem Budzyńskim (Krystian Wieczorek) 17-letnia córka będzie udawała, że nic nie ma do macochy! Ania już pokazała, że potrafi manipulować rodzicami i jest zdolna do każdej podłości. Na początku nowego sezonu "M jak miłość" w 1669 odcinku odegra przed Andrzejem rolę pomocnej córki, gotowej pogodzić się z Magdą, która stała się jej wrogiem gdy 17-latka zakochała się w nauczycielu, przyjacielu macochy. Budzyński uwierzy w nagłą przemianę Ani? Sprawdź, co się wydarzy.

"M jak miłość" odcinek 1669 po wakacjach - wtorek, 12.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Aż trudno uwierzyć, ale w 1669 odcinku "M jak miłość" Ania Wojciechowska nagle stanie się zupełnie inną dziewczyną! Po tym jak córka Budzyńskiego i Marty (Dominika Ostałowska) za namową przyjaciółki Zuzy (Amelia Zawadzka) dopuściła się kradzieży w sklepie, wydawało się, że nic i nikt nie przywoła już Ani do porządku. Nie pomagały ani groźby więzienia, ani prośby rodziców, żeby Ania wreszcie się opamiętała. W minionym sezonie "M jak miłość" doszło do tego, że została przyłapana na kolejnym wybryku w szkole. Za plecami Marty i Andrzeja, którzy dali jej szlaban, zabronili widywać się z Zuzą, wzięła udział w podejrzanej aukcji w internecie. Chciała się zabawić i zarobić trochę pieniędzy.

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Niewierny Andrzej podaruje Magdzie wyjątkowy prezent! Będzie zgrywał idealnego męża

Smutny los 17-letniej gwiazdy M jak miłość. Gabriela Świerczyńska przez nienawiść do Ani trafiła na terapię!

Ania zmieni się w "M jak miłość" po wakacjach?

Aż nagle w 1669 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Ania zacznie się zachowywać inaczej! Właśnie wtedy wyjdą na jaw skutki zabawy Ani w internecie, złego wpływu Zuzy na 17-latkę! Ale pozornie Ania będzie zachowywała się jak na grzeczną córkę przystało. Nawet Budzyński będzie w szoku, kiedy Ania w 1669 odcinku "M jak miłość" pomoże mu w remoncie sypialni jego i Magdy w siedlisku w Grabinie. Wybierze zasłony i pościel do sypialni, Andrzej zda się na gust nastolatki, gdy ta wspomni, że wie o czym marzy Magda.

Sprawdź też: Wojtuś nie wróci do M jak miłość. Wyrzucony z obsady Feliks Matecki przerwał milczenie! Już nie ma złudzeń - ZDJĘCIA

W 1669 odcinku "M jak miłość" Andrzej uwierzy w przemianę Ani!

Zaślepiony przemianą Ani ojciec w 1669 odcinku "M jak miłość" uwierzy, że nastolatka przestała nienawidzić Magdę, a nawet, że może się z nią pogodzić. Przecież kiedyś były o krok od przyjaźni. Wszystko zmieniło się gdy Ania zakochała się w nauczycielu, Adamie Wareckim (Wojciech Świeściak), którego serce zdobyła nieświadomie właśnie Magda. Córka Budzyńskiego i Mary ubzdurała sobie wtedy, że macocha jest jej rywalką, że gdyby nie Magda, Adam byłby jej chłopakiem!

Metamorfoza Ani w 1669 odcinku "M jak miłość", pomoc Budzyńskiemu w remoncie i niespodziance dla Magdy, będą tylko elementami kolejnej gry wyrachowanej, wrednej nastolatki. Nadal nie będzie mogła znieść Magdy i jako jedyna ucieszy się z rozpadu małżeństwa Budzyńskich!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze