M jak miłość po wakacjach. Niewierny Andrzej podaruje Magdzie wyjątkowy prezent! Będzie zgrywał idealnego męża

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach. Niewierny Andrzej podaruje Magdzie wyjątkowy prezent! Będzie zgrywał idealnego męża

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Niewierny Andrzej podaruje Magdzie wyjątkowy prezent! Będzie zgrywał idealnego męża

2022-08-13 9:23

Małżeństwo Budzyńskich w "M jak miłość" po wakacjach rozpadnie się, Magda i Andrzej rozstaną się, ale zanim to nastąpi początek nowego sezonu będzie istną miłosną sielanką tej pary. Już w 1669 odcinku "M jak miłość" Magda, która nie dowie się jeszcze o zdradzie Andrzeja, uzna go za najlepszego męża na świecie. Ukochany wręczy jej bowiem wyjątkowy prezent, podaruje Magdzie pamiątkę po jej zmarłej matce. Tak niewierny Budzyński będzie próbował zagłuszyć wyrzuty sumienia, uśpić czujność Magdy, żeby nie domyśliła się, że ją zdradził. Czy mu się uda? Poznaj szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1669 po wakacjach - wtorek, 13.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Nowy sezon "M jak miłość" przyniesie rozstanie Magdy i Andrzeja! To już pewne, że ciężarna Julia Malicka (Marta Chodorowska) rozwali małżeństwo Budzyńskich, że Magda ucieknie od Andrzeja do siedliska w Grabinie gdzie pogrąży się w rozpaczy. Ale zanim do tego dojdzie, związek tej pary pozornie będzie wyglądał na idealny.

Nie przegap: M jak miłość. Magda i Andrzej znów szczęśliwi! Na ważnej uroczystości w nowym sezonie będą już razem - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Magda i Andrzej znów szczęśliwi! Na ważnej imprezie w siedlisku będą już razem

Magda w 1669 odcinku "M jak miłość" dostanie od Andrzeja nową sypialnię i pamiątkę po matce

Budzyński już w 1669 odcinku "M jak miłość" po wakacjach postara się o to, żeby żona widziała w nim cudownego, kochającego, wspierającego partnera i kochanka. Jak to zrobi? Według doniesień swiatseriali.interia.pl urządzi dla Magdy cudowną niespodziankę, podaruje jej wyjątkowy prezent - remont sypialni w siedlisku w Grabinie i pamiątkę po matce, Halinie Marszałek (Marta Klubowicz). Wcześniej w 1669 odcinku "M jak miłość" w swój plan wtajemniczy nie tylko ojca Magdy, Wojtka Marszałka (Emilian Kamiński), ale także ich dzieci - Maćka (Franciszek Przanowski) i Anię (Gabriela Świerczyńska).

Sprawdź też: M jak miłość. Bolesne rozstanie Magdy i Andrzeja w nowym sezonie. Nawet tej obietnicy Budzyński nie dotrzyma! - WIDEO

Prezent od Budzyńskiego w 1669 odcinku "M jak miłość" wprawi Magdę w osłupienie! Na widok nowej sypialni aż zaniemówi z zachwytu, ale największe wzruszenie ogarnie ją gdy zobaczy toaletkę zmarłej matki Haliny. Powrócą wspomnienia z dzieciństwa. - Przecież to mojej mamy. Pamiętam, jak mama przed nim siadywała, malowała usta, a ja ją podziwiałam... - wyzna Magda łamiącym głosem.

W 1669 odcinku "M jak miłość" niewierny Andrzej dla Magdy najlepszym mężem na świecie

Piękny gest Andrzeja w 1669 odcinku "M jak miłość" wywoła natychmiastową reakcję Magdy, która czule przytuli męża i zapewni, że jest najlepszy na świecie. Na dźwięk tych słów Budzyński wyprowadzi ją z błędu. Cały czas będzie dręczył się zdradą z Julią. - Chyba nie... - odpowie, ale od 1669 odcinka "M jak miłość" będzie odgrywał rolę idealnego męża, dbając o każdy szczegół, żeby jak najdłużej Magda nie dowiedziała się o zdradzie i ciąży Julii.

Niewiernemu Budzyńskiemu w 1669 odcinku "M jak miłość" uda mu się uśpić czujność Magdy, która zachwycona zachowaniem ukochana pochwali się Anicie (Melania Grzesiewicz) jaką jest szczęściarą. - Nie wierzę, że Andrzej pamiętał o tym lustrze... Ja z tym facetem wygrałam los na loterii. Kocha mnie, wspiera, słucha i na każdym kroku odgaduje moje marzenia... Czego chcieć więcej? - powie przyjaciółce. Anita, która wie o zdradzie Budzyńskiego w ostatniej chwili ugryzie się w język, żeby nie wyjawić Magdzie całej prawdy.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze