M jak miłość, odcinek 1663: Marta i Andrzej nie poradzą sobie z Anią! Kolejny wybryk córki skończy się tragicznie, ale na tym się nie skończy

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1663: Marta i Andrzej nie poradzą sobie z Anią! Kolejny wybryk córki skończy się tragicznie, ale na tym się nie skończy

M jak miłość, odcinek 1663: Marta i Andrzej nie poradzą sobie z Anią! Kolejny wybryk córki skończy się tragicznie

2022-05-23 8:41

W 1663 odcinku „M jak miłość” zaostrzenie taktyki wobec Ani (Gabriela Świerczyńska) nic nie da, a Marta (Dominika Ostałowska) i Andrzej (Krystian Wieczorek) już zaczną rozkładać ręce. Niesforna nastolatka nic sobie nie zrobi z ostatnich gróźb Budzyńskiego i wytknie kolejny numer jeszcze większego kalibru! W 1663 odcinku „M jak miłość” Wojciechowska i Budzyński przyjmą wspólny front wobec 16-latki i zarządzą szlaban na wszystkie wyjścia, ale nawet to nie zrobi na niej wrażenia! Oczywiście, Ania się do niego nie zastosuje, a na dodatek wpadnie już na kolejny pomysł, który nawet przerazi Zuzę (Amelia Zawadzka)! Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1663 - wtorek, 24.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1663 odcinku „M jak miłość” z Anią będzie już tylko gorzej, a Marta i Andrzej kompletnie nie będą mogli sobie z nią poradzić. Przyjaźń z Zuzą kompletnie zepsuła ich córkę, która nie dość, że ciągle nie wyleczyła się z chorej miłości do polonisty Adama Wareckiego (Wojciech Świeściak), dla którego nałykała się prochów, aby znów się do niego zbliżyć, to jeszcze zaczęła imprezować i pić alkohol mimo tego, że ma dopiero 16 lat! Co więcej, Ania zaczęła okradać i okłamywać własnych rodziców, a gdy zabrakło jej pieniędzy, to nawet posunęła się do kradzieży w sklepie! Już wtedy 16-latka mocno sobie nagrabiła, a jej występek to było zbyt wiele nawet jak dla Andrzeja. Co prawda, Budzyński wyciągnął z tego przebraną córkę, ale otwarcie zaczął jej grozić, że jeżeli się nie zmieni, to wspólnie z Martą zrobią wszystko, aby odpowiedziała karnie za to, co zrobiła. Niestety w 1663 odcinku „M jak miłość” Ania nic sobie nie zrobi z ich gróźb tylko posunie się do kolejnego numeru!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1663: Rodzina Chodakowskich powiększy się! Olek będzie zaskoczony tak szybkim obrotem spraw

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ kolejny wybryk Ani w 1663 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1663 odcinku „M jak miłość” Marta tuż po odkryciu kolejnego wybryku Ani skontaktuje się z Andrzejem i poprosi go o pomoc. Oczywiście, Budzyński natychmiast zjawi się w mieszkaniu byłej żony, ale jego rozmowa z Anią nie przyniesie żadnego rezultatu…  

- Przepraszam, że zawracam ci głowę, ale jesteś mi potrzebny. Chodzi o Anię. Proszę przyjedź, możesz? – poprosi Marta.

- Tak i tak miałem do was przyjechać – zgodzi się Andrzej.

- I co? – spyta z zaciekawieniem.

- To co zwykle. Zero reakcji – odeprze.

Wtedy w 1663 odcinku „M jak miłość” Andrzej przekona Martę, że powinni przyjąć wspólny front i ostro go przestrzegać, żeby 16-latka miała się na baczności. Wojciechowska zgodzi się na jego warunki i weźmie na siebie rozmowę z córką, ale tym razem już jej nie ulegnie.  

- Musimy przyjąć wspólny front i być w tej sprawie konsekwentni. Ania musi zrozumieć, że nie może nas tak bezkarnie rozgrywać – uzna Andrzej.

- To co proponujesz? – dopyta.

- Szlaban na wszystkie wyjścia do odwołania – powie stanowczo.

- Dobrze, porozmawiam z nią – zaproponuje Marta.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1663: Andrzej przechytrzy kochankę Julię! Nie da się wrobić w nieswoje dziecko

Oczywiście, Ania w 1663 odcinku „M jak miłość” znów zacznie manipulować matką i wmówi jej, że wybryk z papierosami to tylko jednorazowa akcja, ale Marta jej nie uwierzy i nie odwoła szlabanu!

- Nie wiem, co we mnie wstąpiło. Przecież ja nie palę. Zuzka mnie tylko poczęstowała. To się już nie powtórzy. Słowo – skłamie po raz kolejny.

- Bardzo chciałabym ci wierzyć, naprawdę – przyzna Marta, ale zgodnie z obietnicą, daną Andrzejowi, będzie konsekwentna w swojej decyzji.

Niestety, w 1663 odcinku „M jak miłość” Ania ciągle nie zrozumie, że robi źle i znów postanowi zrobić rodzicom na przekór. Nie będzie miała zamiaru przestrzegać ich szlabanu, ale tak wszystko obmyśli, aby Marta i Andrzej nie domyślili się, że kłamie. Co więcej, 16-latka wpadnie już na kolejny pomysł, który wywoła niepokój nawet u Zuzy, jednak Ania będzie już zdecydowana!

- Słuchaj, wiesz jaki numer? Zabronili mi się z tobą spotykać w ogóle nigdzie nie mogę wychodzić tylko szkoła dom na wszystko inne szlaban – wyżali się Zuzie.

- I co chcesz się ich grzecznie słuchać? – zakpi Zuza.

- Zwariowałaś, przecież nikt mi niczego nie będzie zabraniał – zaśmieje się.

- No i dobrze. Olej ich i rób swoje – „poradzi” jej.

- Tylko muszę bardziej uważać, bo teraz strasznie mnie pilnują. Do tego obcięli mi kieszonkowe. Słuchaj, a ta aukcja to jest nadal aktualne? – zainteresuje się.

- Twoja decyzja, jeśli tylko chcesz – wyzna Zuza, choć sama skrzywi się na ten pomysł.

- Muszę, teraz od starych kasy już raczej nie wyciągnę. Z resztą może być całkiem niezła zabawa – skwituje Ania z uśmieszkiem na ustach.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1662: Werner poderwie Alę! Weźmie ją na litość, ale nawet ona nie będzie go chciała

Smutny los 17-letniej gwiazdy M jak miłość. Gabriela Świerczyńska przez nienawiść do Ani trafiła na terapię!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze