M jak miłość, odcinek 1663: Marta i Andrzej nie poradzą sobie z Anią! Kolejny wybryk córki skończy się tragicznie, ale na tym się nie skończy

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1663: Marta i Andrzej nie poradzą sobie z Anią! Kolejny wybryk córki skończy się tragicznie, ale na tym się nie skończy

M jak miłość, odcinek 1663: Marta i Andrzej nie poradzą sobie z Anią! Kolejny wybryk córki skończy się tragicznie

2022-05-23 8:41

W 1663 odcinku „M jak miłość” zaostrzenie taktyki wobec Ani (Gabriela Świerczyńska) nic nie da, a Marta (Dominika Ostałowska) i Andrzej (Krystian Wieczorek) już zaczną rozkładać ręce. Niesforna nastolatka nic sobie nie zrobi z ostatnich gróźb Budzyńskiego i wytknie kolejny numer jeszcze większego kalibru! W 1663 odcinku „M jak miłość” Wojciechowska i Budzyński przyjmą wspólny front wobec 16-latki i zarządzą szlaban na wszystkie wyjścia, ale nawet to nie zrobi na niej wrażenia! Oczywiście, Ania się do niego nie zastosuje, a na dodatek wpadnie już na kolejny pomysł, który nawet przerazi Zuzę (Amelia Zawadzka)! Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1663 - wtorek, 24.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1663 odcinku „M jak miłość” z Anią będzie już tylko gorzej, a Marta i Andrzej kompletnie nie będą mogli sobie z nią poradzić. Przyjaźń z Zuzą kompletnie zepsuła ich córkę, która nie dość, że ciągle nie wyleczyła się z chorej miłości do polonisty Adama Wareckiego (Wojciech Świeściak), dla którego nałykała się prochów, aby znów się do niego zbliżyć, to jeszcze zaczęła imprezować i pić alkohol mimo tego, że ma dopiero 16 lat! Co więcej, Ania zaczęła okradać i okłamywać własnych rodziców, a gdy zabrakło jej pieniędzy, to nawet posunęła się do kradzieży w sklepie! Już wtedy 16-latka mocno sobie nagrabiła, a jej występek to było zbyt wiele nawet jak dla Andrzeja. Co prawda, Budzyński wyciągnął z tego przebraną córkę, ale otwarcie zaczął jej grozić, że jeżeli się nie zmieni, to wspólnie z Martą zrobią wszystko, aby odpowiedziała karnie za to, co zrobiła. Niestety w 1663 odcinku „M jak miłość” Ania nic sobie nie zrobi z ich gróźb tylko posunie się do kolejnego numeru!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1663: Rodzina Chodakowskich powiększy się! Olek będzie zaskoczony tak szybkim obrotem spraw

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ kolejny wybryk Ani w 1663 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1663 odcinku „M jak miłość” Marta tuż po odkryciu kolejnego wybryku Ani skontaktuje się z Andrzejem i poprosi go o pomoc. Oczywiście, Budzyński natychmiast zjawi się w mieszkaniu byłej żony, ale jego rozmowa z Anią nie przyniesie żadnego rezultatu…  

- Przepraszam, że zawracam ci głowę, ale jesteś mi potrzebny. Chodzi o Anię. Proszę przyjedź, możesz? – poprosi Marta.

- Tak i tak miałem do was przyjechać – zgodzi się Andrzej.

- I co? – spyta z zaciekawieniem.

- To co zwykle. Zero reakcji – odeprze.

Wtedy w 1663 odcinku „M jak miłość” Andrzej przekona Martę, że powinni przyjąć wspólny front i ostro go przestrzegać, żeby 16-latka miała się na baczności. Wojciechowska zgodzi się na jego warunki i weźmie na siebie rozmowę z córką, ale tym razem już jej nie ulegnie.  

- Musimy przyjąć wspólny front i być w tej sprawie konsekwentni. Ania musi zrozumieć, że nie może nas tak bezkarnie rozgrywać – uzna Andrzej.

- To co proponujesz? – dopyta.

- Szlaban na wszystkie wyjścia do odwołania – powie stanowczo.

- Dobrze, porozmawiam z nią – zaproponuje Marta.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1663: Andrzej przechytrzy kochankę Julię! Nie da się wrobić w nieswoje dziecko

Oczywiście, Ania w 1663 odcinku „M jak miłość” znów zacznie manipulować matką i wmówi jej, że wybryk z papierosami to tylko jednorazowa akcja, ale Marta jej nie uwierzy i nie odwoła szlabanu!

- Nie wiem, co we mnie wstąpiło. Przecież ja nie palę. Zuzka mnie tylko poczęstowała. To się już nie powtórzy. Słowo – skłamie po raz kolejny.

- Bardzo chciałabym ci wierzyć, naprawdę – przyzna Marta, ale zgodnie z obietnicą, daną Andrzejowi, będzie konsekwentna w swojej decyzji.

Niestety, w 1663 odcinku „M jak miłość” Ania ciągle nie zrozumie, że robi źle i znów postanowi zrobić rodzicom na przekór. Nie będzie miała zamiaru przestrzegać ich szlabanu, ale tak wszystko obmyśli, aby Marta i Andrzej nie domyślili się, że kłamie. Co więcej, 16-latka wpadnie już na kolejny pomysł, który wywoła niepokój nawet u Zuzy, jednak Ania będzie już zdecydowana!

- Słuchaj, wiesz jaki numer? Zabronili mi się z tobą spotykać w ogóle nigdzie nie mogę wychodzić tylko szkoła dom na wszystko inne szlaban – wyżali się Zuzie.

- I co chcesz się ich grzecznie słuchać? – zakpi Zuza.

- Zwariowałaś, przecież nikt mi niczego nie będzie zabraniał – zaśmieje się.

- No i dobrze. Olej ich i rób swoje – „poradzi” jej.

- Tylko muszę bardziej uważać, bo teraz strasznie mnie pilnują. Do tego obcięli mi kieszonkowe. Słuchaj, a ta aukcja to jest nadal aktualne? – zainteresuje się.

- Twoja decyzja, jeśli tylko chcesz – wyzna Zuza, choć sama skrzywi się na ten pomysł.

- Muszę, teraz od starych kasy już raczej nie wyciągnę. Z resztą może być całkiem niezła zabawa – skwituje Ania z uśmieszkiem na ustach.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1662: Werner poderwie Alę! Weźmie ją na litość, ale nawet ona nie będzie go chciała

Smutny los 17-letniej gwiazdy M jak miłość. Gabriela Świerczyńska przez nienawiść do Ani trafiła na terapię!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze