M jak miłość po wakacjach. Narwany Tadeusz wygarnie Jagodzie co o niej myśli. Będzie chciała znów go otruć w 1667 odcinku?  - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość po wakacjach. Narwany Tadeusz wygarnie Jagodzie co o niej myśli. Będzie chciała znów go otruć w 1667 odcinku? - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Narwany Tadeusz wygarnie Jagodzie co o niej myśli. Będzie chciała znów go otruć w 1667 odcinku? - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-09-02 13:06

W 1667 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) i Jagoda (Katarzyna Kołeczek) nie wytrzymają ze sobą ani chwili, żeby nie doszło między nimi do kłótni. Nakręcony sadownik z Grabiny, który przeżył ciężki zawód miłosny i pyskata siostrzenica Józka Modrego (Stefan Friedmann) od początku znajomości nie potrafią się dogadać. Ale teraz nie będą mieli wyjścia, bo w 1667 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu będą skazani na siebie. Dlatego Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) spróbują pogodzić skłóconych przyjaciół. Skutki będą opłakane. Tadeusz znów się wścieknie, że Jagoda chce go otruć i do tego wypomina mu nadwagę. Zobacz już teraz SCENĘ WIDEO i ZDJĘCIA z 1667 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1667 po wakacjach - wtorek, 6.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Tadeusz i Jagoda w 1667 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej znów dadzą się ponieść emocjom i nie zapanują nad nerwami! Oczywiście w myśl zasady kto się lubi, ten się czubi. Relacje wspólnika Uli i Bartka z siostrzenicą Modrego staną się jednak tak napięte, że Lisieccy już nie będą wiedzieli czy się z nich śmiać, czy przywoływać do porządku za każdym razem jak oboje się wzajemnie nakręcają. W 1667 odcinku "M jak miłość" wystarczy tylko jedno słowo Jagody, żeby Tadeusz poczuł się sprowokowany do zaczepki. Tym razem pójdzie o prace w ogrodzie Józefa, które Modry zleci firmie Kiemlicza i Lisieckich!

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Jeden telefon od Marka wstrząśnie Mostowiakami w 1668 odcinku. Marysia odbierze tragiczną wiadomość - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Tadeusz wpadnie w zasadzkę pyskatej Jagody! Znów będzie chciała go otruć?

W 1667 odcinku "M jak miłość" Jagoda usłyszy od Tadeusza co o niej myśli

Do awantury w 1667 odcinku "M jak miłość" dojdzie, bo Jagoda uzna, że renowacją ogrodu wujka mogłaby się zająć sama, to nic trudnego, wystarczy tylko poczytać w internecie co gdzie i jak posadzić. Kiemlicz dojdzie do wniosku, że pyskata i złośliwa Jagoda postradała wszystkie rozumy. Wtedy się zacznie. - Może pan sobie darować. Od początku naszej znajomości dobrze wiem, że działam panu na nerwy.

- Skoro pani to mówi, to nie będę się z tym sprzeczał - przyzna Tadeusz, który w 1667 odcinku "M jak miłość" będzie miał już szczerze dosyć Jagody. Ale ona nie odpuści tak łatwo. - A może po prostu pan i ja żyjemy w światach równoległych?

- Wie pani, no nie można tego lepiej ująć...

Sprawdź też: M jak miłość. Iza z nowym facetem w domu w Gródku! Kiedyś groźny Krystian był prześladowcą Kasi, synem mordercy - ZDJĘCIA

Tylko Uli w 1667 odcinku "M jak miłość" Jagoda przyzna się, że Tadeusz działa na nią jak płachta na byka. - Ale z tego Tadeusza narwaniec, co? Zobacz jak się gorączkuje, jak najarany jakiś! - skrytykuje sadownika, widząc jak z Bartkiem ustala szczegóły prac ogrodniczych.

- No jest nakręcony, ma milion pomysłów na minutę, ale to jest naprawdę dobry facet. Ma złote serce... - Ula stanie w obronie przyjaciela, aż wreszcie Jagoda stwierdzi, że z Tadeuszem zbyt wiele ich różni. - Ja w sumie nic do niego nie mam, ale mam wrażenie, że gość się mnie czepia. Może się boi kobiet z charakterem?

Czy Jagoda i Tadeusz w 1667 odcinku "M jak miłość" pogodzą się?

Żeby pogodzić Jagodę i Tadeusza w 1667 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek zaproszą ich do siebie na obiad, pierogi babci Barbary (Teresa Lipowska), które są przysmakiem Kiemlicza. Od siebie Jagoda przygotuje sałatkę ze świeżych warzyw i tym samym znów sprowokuje Tadeusza.  - Proszę spróbować, samo zdrowie... Spokojnie, żadnego lubczyku tutaj nie dosypałam?

- Nie?! Może odrobinę szaleju, jadowitego?

- A jak to dzieło wygląda? Może się poprawię następnym razem?

- Rozumiem, czyli albo owocowa sałatka albo ciasto? To jest kolejna sugestia dotycząca mojej diety? Pani ma z tym jakiś problem? - Tadeusz w 1667 odcinku "M jak miłość" wścieknie się, że Jagoda znów wypomina mu, że jest za gruby, uwielbia jeść, zwłaszcza słodycze. Dobitnie powie Jagodzie o co niej myśli. Siostrzenica Modrego tym razem nie da się wciągnąć w kłótnię.  - Ale ma pan z tym jazdę! Ale ok, tak, mam z tym problem. Tylko z tym "panem" i "panią"! Jagoda jestem! - rzuci nagle.

Od tej chwili w 1667 odcinku "M jak miłość" Jagoda i Tadeusz będą coraz bliżej pojednania. Kolejnym punktem zapalnym stanie się jednak ostatni pierożek, który oboje będą chcieli zjeść. I to w momencie jak Bartek będzie zachwalał Tadka jakim jest dżentelmenem.

Najnowsze