M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Najważniejsze śledztwo Karskiego. Jakub będzie na tropie zagadki, która zmieni życie jego i Kasi

2023-08-22 9:02

Jakub Karski (Krzysztof Kwiatkowski) rozpocznie ważne śledztwo w nowym sezonie "M jak miłość". Detektyw zda sobie sprawę, że chociaż kocha Kasię (Paulina Lasota), chce wziąć z nią ślub i tworzyć przyszłość, coś może stanąć na ich drodze do szczęścia. Kuba postanowi wziąć sprawy w swoje ręce, wykorzystać wiedzę i doświadczenie zawodowe i w 1738 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, ruszy z pracą. Co odkryje Karski? Czy wreszcie załatwi sobie i Kasi spokój od wrogów i osoby, która źle im życzy?

"M jak miłość" odcinek 1738 po wakacjach - poniedziałek, 4.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1738 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2023, Karski na poważnie weźmie się za bezpieczeństwo swoje i Kasi. Zauważy, że jest ktoś, kto może popsuć im wszystkie plany i zniszczyć piękną przyszłość. Jakub zadba o ukochaną i wpadnie na pomysł ślubu na plaży. Z tego powodu poinformuje Stawską o pomyśle wyjazdu nad polskie morze. Wie dobrze, że kobieta nie ma rodziny, a on sam zrobi wszystko, by była szczęśliwa. Dlatego też, padnie propozycja zawarcia małżeństwa tylko w obecności świadków. Ostatecznie zostaną nimi Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel). Zanim jednak cała czwórka ruszy na wspólny wyjazd, w Warszawie zapadną ważne decyzje.

Jakub w 1738 odcinku "M jak miłość" postanowi wszcząć śledztwo przeciwko Justynie (Magdalena Wieczorek), młodszej siostrze Kasi. Już w poprzednich odcinkach serialu było wiadomo, że kobieta pojawiła się by namącić. Póki co, Kasia i Jakub nie zdobyli dowodów na to, że dziewczyna bezpośrednio im zagraża. Właśnie wokół tego tematu ruszy śledztwo Jakuba. Spróbuje dowiedzieć się, czego tak naprawdę chce Justyna. 

Karski pokona Justynę w nowym sezonie "M jak miłość"?

Widzowie w 1738 odcinku "M jak miłość" staną się świadkami dalszego mącenia młodszej siostry lekarki. Justyna skontaktuje się z podejrzanym bandytą, by sprzedać mu recepty, na których sama podbiła pieczątkę Kasi. Zrobiła to podczas włamania do domu lekarki, kiedy ona wraz z ukochanym przebywali w siedlisku. Justyna nadal zagra miłą i dobrą przed siostrą i Jakubem, ale Karski pozostanie czujny. Wyczuje, że sprawa ma swoje "drugie dno" i zaufa opowieściom Kasi o okrutnych działaniach jej młodszej siostry w przeszłości. Chociaż ta udaje, że się zmieniła, lekarka jej nie wierzy. I słusznie, bo knucie Justyny tylko się rozkręci. Czy śledztwo Karskiego wykaże wszystkie brudy? Jeśli Jakub dobrze rozegra to starcie, może ochronić siebie i Kasię przed wielkim niebezpieczeństwem. To będzie jedna z jego najważniejszych spraw jako detektyw! W końcu chodzi o dobro Kasi, na której najbardziej mu zależy.

M jak miłość ZWIASTUN 1735 odcinka. Śmierć ojca Nadii i finał procesu oprawcy Basi. Tak się zacznie nowy sezon
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze