M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Okrutna siostra Kasi znów zaatakuje! Taki będzie dalszy ciąg intrygi Justyny

2023-08-17 10:14

Podła siostra Kasi (Paulina Lasota) znów zaatakuje! W 1738 odcinku "M jak miłość" po wakacjach, Justyna (Magdalena Wieczorek) wdroży dalszy plan zniszczenia szczęścia Stawskiej i Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski). Oczywiście, nadal zagra miłą i dobrą, gotową na zmiany. To jednak bzdury, bo okrutna Justyna już wcześniej dogadała się z pewnym mężczyzną, który miałby kupić od niej kradzione recepty z fałszywymi podpisami Kasi. Justyna w 1738 odcinku "M jak miłość" zacznie działać na pełnych obrotach, by intryga weszła na kolejny poziom.

"M jak miłość" odcinek 1738 po wakacjach - poniedziałek, 4.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Justyna nie podda się w chorym planie zniszczenia Kasi. Wręcz przeciwnie, w 1738 odcinku "M jak miłość" postara się, by skradzione recepty wpadły do obiegu i sprzeda je pewnemu mężczyźnie, który z pewnością nie ma nic wspólnego z legalnymi interesami. Przypomnijmy, że spiskowanie Justyny skończyło się na włamaniu do domu siostry i Jakuba, kiedy lekarka i detektyw udali się na imprezę do siedliska. Kiedy para imprezowała z Anetą (Ilona Janyst), Olkiem (Maurycy Popiel) i Marcinem (Mikołaj Roznerski), Justyna zakradła się do mieszkania, znalazła rzeczy Kasi i podbił jej pieczątką podejrzane recepty. Potem zadzwoniła do tajemniczego wspólnika mówiąc, że misja zakończyła się sukcesem.

I właśnie w tym momencie wątek podłej siostry Kasi w poprzednich odcinkach "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną się urwał. Nie ma co liczyć, że kobieta odpuści. Już na początku nowego sezonu serialu umówi się z podejrzanym mężczyzną na sprzedaż recept. Kasia oczywiście nie będzie miała pojęcia, że na papierach widnieje jej nazwisko. Jaka lekarce grożą jej za to poważne konsekwencje, ale młodsza siostra nic sobie z tego nie zrobi. 

Justyna nie przestanie grać dobrej w "M jak miłość" po wakacjach 

Justyna w dalszym ciągu spróbuje zamydlić Kasi i Jakubowi oczy. Słowem nie przyzna się do kradzieży i wrabiania siostry. Stawska i Karski zachowają jednak czujność, bo przecież lekarka zwierzyła się narzeczonemu, że na Justynę trzeba uważać. Oboje będą więc podejrzliwi i bardzo dobrze, bo poprawnie wyczują, że kobieta cały czas knuje. Zdradzamy, że w 1738 odcinku "M jak miłość" Jakub postanowi wziąć sprawy w swoje ręce i samemu odkryć prawdę o Justynie. Zapoczątkuje śledztwo i spróbuje dowiedzieć się jakie naprawdę ma intencje i czego od nich chce. Czy nie za późno zorientuje się, że siostra Kasi jest bardzo niebezpieczna? To okaże się już niebawem. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze