M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Jakub urządzi Kasi wymarzony ślub! Tylko siostra Justyna może im to zepsuć - ZDJĘCIA

2023-08-18 9:00

Ślub Kasi (Paulina Lasota) i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) z "M jak miłość" będzie jednym z piękniejszych wydarzeń nowego sezonu! Nie jest żadną tajemnicą, że ceremonia ślubna jak z bajki odbędzie się na plaży nad Bałtykiem. Już pod koniec maja aktorzy razem z ekipą kręcili sceny ślubu w miejscowości Jantar nad morzem. Tyle zza kulis serialu, a już w 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach Kuba ujawni Kasi, że organizuje ich ślub na plaży, taki jaki sobie wymarzyli. Ani Karski, ani Kasia nie będą mieli pojęcia, że jej siostra Justyna (Magdalena Wieczorek) może wszystko zniszczyć. Poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1738 po wakacjach - poniedziałek, 4.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Kasia i Jakub z "M jak miłość" wzięli już jeden ślub, ale ceremonia w szpitalu, gdy chory Karski umierał na oczach ukochanej była nielegalna, nie miała żadnej mocy prawnej! W nowym sezonie zakochani złożą jednak przysięgę małżeńską, powiedzą sobie "tak", a ślub, który odbędzie się na plaży nad Bałtykiem będzie spełnieniem ich marzeń. Odcinek "M jak miłość" ze ślubem Kasi i Jakuba nakręcono pod koniec maja na plaży w Jantarze. Z ujęć z planu serialu wynika, że para młoda wyjedzie nad morze tylko w towarzystwie świadków, Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel).

Zanim jednak w "M jak miłość" odbędzie się ślub Kasi i Kuby Karskiego nastąpi cała seria wstrząsających zdarzeń, które doprowadzą do tego, że do ostatniej chwili nie będzie wiadomo czy uroczystość się odbędzie. A zacznie się od tego, że szczęściu Kasi i jej ukochanego cały czas będzie zagrażała Justyna. Narkomanka i złodziejka, która ukradła lekarce recepty, żeby sprzedawać je na czarnym rynku, nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. 

Wielkie odliczanie do ślubu Kasi i Jakuba w "M jak miłość"

W 1737 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2023 Jakub podzieli się z Kasią wiadomością, że przygotowania do ich ślubu nad morzem zmierzają już do końca. Narzeczona Karskiego będzie zachwycona tym pomysłem. Tymczasem Justyna w dalszym ciągu będzie próbowała zbliżyć się do swojej siostry, ćpunka sprzeda też swojemu wspólnikowi skradzione recepty, żeby mieli łatwy dostęp do najlepszego towaru.

Śledztwo Jakuba w sprawie narkomanki Justyny w nowym sezonie "M jak miłość"

Zarówno Kasia, jak i Jakub w 1737 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu nie dadzą się zwieść Justynie, będą przekonani, że nie można jej ufać, że nie ma dobrych intencji. By chronić przyszłą żonę Karski rozpocznie prywatne śledztwo w sprawie jej wyrodnej siostry narkomanki.

M jak miłość. Kasia i Jakub będą mieli dziecko? Po chorobie Karski zgłosi się do specjalisty
Najnowsze