M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Nagły wyjazd Franki i Basi w obliczu choroby! Zabierze córkę Pawła z dala od wszystkich

2023-06-21 15:01

Franka (Dominika Kachlik) wywiezie Basię (Gabriela Raczyńska) z Warszawy! Córka Zduńskiego (Rafał Mroczek) zachoruje, a góralka spróbuje pomóc nastolatce na wszelkie sposoby. Zajmie się chorą Basią jak umie najlepiej, a w obliczu choroby zaproponuje wspólny wyjazd z dala od wszystkich! W kolejnych odcinkach „M jak miłość” po wakacjach Franka naopowiada Basi o wyjeździe we dwie, o szalonych trasach i pięknych krajobrazach. Pawłowi spodoba się to, co wyprawia żona? Mocno się zdziwi.

Franka zajmie się Basią w chorobie w „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej, a potem zaproponuje wyjazd 

Franka i Basia z „M jak miłość” mają bardzo bliską więź, chociaż dziewczyna nie jest tak naprawdę biologiczną córką Zduńskiego. Góralka mimo to pokochała 18-latkę jak własną córkę i tak też ją traktuje. Los ją sprawdzi, bo już na początku nowego sezonu „M jak miłość” po wakacjach 2023, Basia zachoruje tuż przed ostateczną rozprawą w sądzie o napad Filipa (Kacper Zalewski). 

- Co za pech... Akurat dzisiaj musiałam się rozłożyć... - cytuje portal światseqiali.interia.pl słowa smutnej Basi. 

- Bo jesteś przepracowana i zmęczona przez to ciągłe wkuwanie do matury... Nic dziwnego, że organizm się zbuntował. Musimy zrobić z tym porządek - obwieści Zduńska. 

Wyjazd Basi i Franki w góry w nowym sezonie „M jak miłość”

Franka bardzo przejmie się stanem Basi i widać będzie, że stara się jej pomóc jak tylko umie. Żeby ulżyć dziewczynie w trudnej chwili, postanowi snuć plany o wspólnym wyjeździe w miejsce, które dobrze zna, kocha i chce jej pokazać. 

- Jak już wyzdrowiejesz i będziesz miała jakieś wolne, zabiorę cię w góry. Chociaż na kilka dni... Może na Wielkanoc? Zmienisz klimat, odpoczniesz, złapiesz oddech. Wiosna w Tatrach jest taka piękna... Pokażę ci moje ulubione szlaki, będziemy spać w schronisku, wieczorami śpiewać przy kominku - postanowi Franka w kolejnych odcinkach „M jak miłość” po wakacjach i tym sposobem namówi Basię na wyjazd. Tak zajmie się 18-latką, że kiedy Paweł wróci z pracy i zainteresuje się samopoczuciem córki, jednocześnie poczuje się wręcz odrzucony! Zacznie się zastanawiać, czy w sercu żony jest jeszcze dla niego miejsce. Oczywiście Zduński rzuci uwagę raczej z żartem, bo póki co o kryzysie w ich związku nie ma mowy. 

M jak miłość po wakacjach. Franka i Paweł wyjadą do siedliska. W ukochanym zakątku Magdy nie zaznają spokoju
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze