M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Na zawale Piotrka się nie skończy! Usłyszy straszną diagnozę lekarzy - ZDJĘCIA

2023-08-20 13:30

Zawał Piotrka (Marcin Mroczek) w 1736 odcinku "M jak miłość" po wakacjach odbije się na funkcjonowaniu całej rodziny Zduńskich i nie tylko. Z prawnikiem dawno nie było tak źle, przebyte operacje spowodują, że mężczyzna jeszcze długo będzie odzyskiwał siły. W 1737 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, najbliżsi Piotrka zrobią wszystko, by jak najszybciej doszedł do siebie. Szkoda tylko, że specjaliści wprost uświadomią Zduńskiego po zawale, że droga do zdrowia nie jest taka prosta... Problemy Piotrka dopiero się zaczną. Sprawdź szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1737 po wakacjach - poniedziałek, 4.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1737 odcinku "M jak miłość" Piotrek będzie dochodził do siebie po przebytym zawale. Zduński wyląduje w szpitalu już na początku nowego sezonu "M jak miłość", a specjaliści zawalczą o jego życie. Romantyczny pobyt w siedlisku z Kingą (Katarzyna Cichopek) zakończy się tragicznie, karetka przewiezie prawnika do szpitala, gdzie mężczyzna przejdzie aż dwie operacje. Cała rodzina zadrży o życie i zdrowie Piotrka, a Kinga wystraszy się na całego, że mogłaby stracić ukochanego na zawsze. Na szczęście operacje przebiegną pomyślnie, a bliscy pacjenta odetchną. Nie na długo, bo w 1737 odcinku "M jak miłość" lekarze przekażą nowe wytyczne co do dalszego leczenia Piotrka. 

Zduński usłyszy, że przebyte operacje to wcale nie koniec cierpienia i odzyskiwania zdrowia. Specjalista powie mu wprost, że potrzeba jest długa i wymagająca rehabilitacja. To oznacza, że Piotrek będzie musiał skupić się na sobie i dochodzeniu do zdrowia. Musi radykalnie zmienić swój styl życia i pomyśleć o sobie. 

Budzyńscy wesprą Zduńskich w trudnych chwilach w "M jak miłość" po wakacjach 

Piotrek nie zostanie sam w trudnych momentach, bo oprócz Kingi, będzie mógł liczyć także na przyjaciół. Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) obdarzą kolegę dużym wsparciem, m.in. finansowym. To oni postanowią udostępnić Piotrkowi pieniądze kancelarii, by mógł z nich skorzystać w dalszych etapach leczenia. W końcu rehabilitacja, o której wspomni specjalista w 1737 odcinku "M jak miłość", nie jest przecież za darmo. Kinga i Piotrek będą wzruszeni postawą bliskich. Także Franka (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek), którzy przejmą sprawy bistro, zajmą się klientami i funkcjonowaniem lokalu. Zaopiekują się także najmłodszymi córeczkami Zduńskich i psem Saperem. Każdy stanie na wysokości zadania, by Piotrek mógł jak najszybciej odzyskać zdrowie i siły. 

M jak miłość po wakacjach. Szokujące zamiany na Deszczowej! Po zawale Piotrka jego związek z Kingą nie będzie już taki sam!
Najnowsze