M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Mateusz i Lilka dostaną drugą szansę po rozwodzie? Byli za młodzi na małżeństwo, teraz im się uda

W "M jak miłość" po wakacjach 2023 Mateusz (Krystian Domagała) i Lilka (Monika Mielnicka) dostaną od twórców serialu drugą szansę? Taki ciąg dalszy tej tragicznej historii miłosnej widzą oczyma wyobraźni fani. Nikt nie chce się godzić na odejście młodych bohaterów, dla których przygoda życia dopiero się zaczyna. Fakt, że Lilka wycięła Mateuszowi straszny numer i zdradziła go z milionerem Ethanem (Paweł Roman) już podczas pierwszej wizyty w Australii. Ale czas minął, małżonkowie się rozstali i wszyscy uznali, że Mostowiakowie byli za młodzi na ten ślub. Czy dostaną drugą szansę w "M jak miłość" po wakacjach?

M jak miłość. Mateusz i Lilka staną drugi raz na ślubnym kobiercu?

Kiedy Mateusz w "M jak miłość" pokochał Lilkę wszyscy mocno im kibicowali. Dziewczyna pochodziła z domu, w którym rządził pijak i brutal Banach (January Brunov) i widzowie życzyli jej, aby znalazła spokojną przystań u boku młodego Mostowiaka. Niestety wszyscy się trochę przeliczyli z tymi życzenia. Lilka istotnie została dla Mateusza "królową", której nieba by przychylił, ale nie spotkała go za to wdzięczność. Wręcz przeciwnie - całą Polska płakała, kiedy Mostowiak chciał się z powodu niewierności żony zabić. Ostatecznie on popłynął w rejs statkiem, a ona wróciła z podkulonym ogonem do Grabiny, a w międzyczasie młodzi rozwiedli się. Czy zobaczymy ciąg dalszy tej historii? 

Kiedy napisaliśmy, że w "M jak miłość" Mateusz i Lilka teoretycznie mogliby do siebie wrócić, ale pod jednym warunkiem stworzyliśmy też sondę dla fanów. Zadaliśmy pytanie: - Mateusz i Lilka powinni wrócić do "M jak miłość" i stanąć przed ołtarzem w kościele? Do wyboru były trzy odpowiedzi, ale aż 86 procent Czytelników zdecydowało, że: - Tak! Wtedy byli za młodzi, teraz by się im udało!

Tylko 12 proc. fanów "M jak miłość" stwierdziło, że to nie ma sensu, a 3 proc., nieco mniej zdecydowanych wybrało opcję: - No nie wiem, może gdyby Bóg uświęcił ich związek ułożyłoby się im...

Istotnie, pierwszy ślub Mateusza z Lilką w "M jak miłość" odbył się tylko w urzędzie, a do tego w wielkiej tajemnicy przed rodziną. Może gdyby drugi raz zrobili to jak należy, przed ołtarzem i księdzem, z udziałem najbliższych, ich małżeństwo przetrwałoby do końca życia? Jak Wy widzicie ten temat dajcie znać w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO!

Nie przegap: Koniec Adriany Kalskiej w serialu. Wzruszające ostatnie słowa gwiazdy M jak miłość - ZDJĘCIA

M jak miłość po wakacjach. Szokujące zamiany na Deszczowej! Po zawale Piotrka jego związek z Kingą nie będzie już taki sam!
Sonda
Czy święty sakrament ma wpływ na trwałość małżeństwa nie tylko w "M jak miłość"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze