M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Magda w żałobie będzie miała przy sobie tylko jednego mężczyznę. Nie będzie to Andrzej

Magdę (Anna Mucha) w "M jak miłość" po wakacjach dopadnie kolejna wielka tragedia. Ledwo się Budzyńska pozbierała po rzekomej zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek) i histeriach Julii (Marta Chodorowska), a tu kolejny cios. Magda dowie się, że jej ojciec, Wojtek Marszałek (śp. Emilian Kamiński) umarł podczas pobytu w sanatorium z żoną, Krystyną (Hanna Mikuć). Trudno sobie wyobrazić w jakiej rozpaczy pogrąży się żona Andrzeja w "M jak miłość". Jednak to nie on będzie przy niej w najtrudniejszych chwilach! Inny mężczyzna weźmie na siebie ważne obowiązki i dbanie o dobrostan Magdy! Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Magda w żałobie będzie mogła liczyć tylko na jednego mężczyznę. Znów nie będzie to Andrzej

W "M jak miłość" od razu po wakacjach do najważniejszych rodzin dotrze tragiczna wiadomość. Najpierw Piotrek (Marcin Mroczek) będzie miał zawał i w szpitalu będzie walczył o życie. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), czuwająca przy łóżku nieprzytomnego syna odbierze jeszcze jedną tragiczną wiadomość. Właśnie wtedy poznamy prawdę o śmierci Wojtka Marszałka. Marysia i Kinga (Katarzyna Cichopek) pogrążą się w rozpaczy, ale wiadomość dotrze także do Magdy. I Budzyńska kompletnie się załamie!

Marszałek w "M jak miłość" był dla Magdy najważniejszym mężczyzną jej życia. To on zawsze był przy córce, kiedy go potrzebowała, a inni zawodzili. Kiedy na jaw wyszła seks afera z Julią Wojtek tulił Magdę jak małą dziewczynkę i dawał jej to, co w takich momentach najbardziej potrzebne - bezwarunkową miłość.  Okazuje się, że ta cudowna męska postawa nawet po śmierci Marszałka zostanie w rodzinie!

Przy pogrążonej w żałobie Magdzie w "M jak miłość" stanie wspaniały mężczyzna. To on weźmie na siebie wszystkie obowiązki związane z Nadią (Mira Fareniuk), zadba aby nie była głodna, pocieszy i przytuli. Dokładnie tak, jak zrobiłby jej tata! 

- Mama chyba znowu zarwała noc?... Słyszałem, jak nad ranem kręciła się po kuchni... - wg cytatu z portalu swiatseriali.interia.pl tak zatroszczy się Maciek (Franciszek Przanowski) o mamę.

- Wzięła coś na sen, teraz odsypia - odpowie Andrzej.

- Mogę jej jakoś pomóc? Bardzo chciałbym... coś zrobić... - Maciek nie spocznie, póki nie pomoże Magdzie.

- Już i tak bardzo dużo robisz. Przyprowadzasz i odprowadzasz do szkoły Nadię, ogarniasz zakupy, jak trzeba, odgrzewasz dla was obiad... - zauważy Budzyński.

- To są pierdoły! - oburzy się Maciek.

- Wręcz przeciwnie, to bardzo ważne sprawy. I kiedy ja jestem zajęty, siedzę do wieczora w kancelarii, ty zdejmujesz je mamie z głowy. A to, szczególnie teraz, ma ogromne znaczenie... -

- Ja wiem, ale... Nie o to mi chodzi. Chciałbym coś zrobić, żeby mama nie czuła się tak podle...

W tym momencie w "M jak miłość" do rozmowy męża i syna dołączy Magda. Budzyńska będzie mocno poruszona słowami, które usłyszy od dorastającego syna. 

- Maciuś, kochany... Nie przejmuj się, wszystko jest w porządku - uspokoi Magda Maćka.

- Przecież widzę, że wieczorami ciągle płaczesz... 

- Trochę sobie popłaczę, wtedy mniej boli... Ale na szczęście mam was. I to jest dla mnie najlepsze lekarstwo... na wszystkie smutki... - powie Magda, mocno przytuiając syna.

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Kinga zmusi matkę w żałobie do opieki nad dziećmi i psem! Zduńska posunie się nawet do szantażu

Katarzyna Cichopek ujawniła jak w M jak miłość uczczą pamięć zmarłego aktora. Pokazała co czeka Zduńskich!
Najnowsze