M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Klątwa u Mostowiaków w Grabinie! Barbara traci wszystkich, a będzie tylko gorzej - ZDJĘCIA

2023-07-04 14:41

Klątwa u Mostowiaków w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej! W rodzinnym domu w Grabinie zacznie źle się dziać. Zresztą początki problemów pojawiły się już w poprzednich odcinkach serialu. Barbara (Teresa Lipowska) stara się trzymać bliskich razem, otaczać ich troską i opieką. Mostowiakowej coraz trudniej zatrzymać kolejnych członków rodziny przy sobie. Smutek już nie raz zapanował w rodzinnym domu Mostowiaków, a w nadchodzącym sezonie "M jak miłość" może być jeszcze gorzej!

Wydarzenia u Mostowiaków w Grabinie to już prawdziwa klątwa? W "M jak miłość" zajdą duże zmiany

Barbara to zdecydowanie głowa rodziny Mostowiaków, kojarzona z dobrem i ciepłem. Zawsze stara się łagodzić konflikty i okazywać wsparcie najbliższym. Niestety nie ma aż takiej mocy sprawczej, by trzymać wszystkich razem i nie dopuszczać do kolejnych wyjazdów. Przypomnijmy, że rodzinny dom w Grabinie opuściła już dłuższy czas temu Natalka (Marcjanna Lelek), a do niej całkiem niedawno dołączyli również Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński). Lisiecka uznała, że dusi się w rodzinnej miejscowości i chce czegoś więcej od życia. Mąż początkowo zgodził się na wyjazd, ale kiedy zrozumiał, że ukochana chce przenieść się za granicę na stałe, doszło do wielkiego konfliktu. Widzowie "M jak miłość" widzieli smutne pożegnanie Barbary i Uli w poprzednim sezonie "M jak miłość", ale przecież to nie koniec.

Mostowiakowa musiała pożegnać również ukochanego wnuka Mateusza (Krystian Domagała), który na chwilę wrócił do rodzinnego domu, potem przeniósł się do Warszawy, a następnie musiał uciekać przed bandytą Ethanem (Paweł Roman), prześladowcą Lilki (Monika Mielnicka). Najbezpieczniejszą opcją dla chłopaka okazała się szybka wyprowadzka z miasta. Mostowiakowa pogodziła się z faktem, że znów nie będzie widziała wnuka przez dłuższy czas. 

Duża część rodziny Mostowiaków przebywa zatem za granicą, a Barbara ma przy sobie Marysię (Małgorzata Pieńkowska), Artura (Robert Moskwa) i Basię (Karina Woźniak). Jej chłopak Dawid (Iwo Wiciński) był stałym bywalcem w rodzinnym domu ukochanej, ale wyjechał do USA i doszło do rozstania. Kiedy młoda Rogowska dorośnie, prawdopodobnie też uda się w świat. Póki co pewnym jest, że sprawi rodzicom pewne problemy...

Barbara zostanie sama w domu w Grabinie?

Nowe odcinki "M jak miłość" po wakacjach 2023 zwiastują kolejne wątki u bohaterów. Pewnym jest, że Mostowiakowa nie opuści bliskich, co Teresa Lipowska potwierdza w wywiadach. Czy stanie się jednak tak, że klątwa się ziści i seniorka zostanie sama w wielkim domu? Chociaż wiele osób wyjechało z rodzinnych stron, póki co Barbara będzie mogła nadal liczyć na Marysię i Artura. W kolejnych odcinkach "M jak miłość" odwiedzi ją także Marta (Dominika Ostałowska). Barbara nie straci wszystkich bliskich. 

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze