M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Powrót Marty do Grabiny. Skruszona będzie całowała Barbarę po rękach – ZDJĘCIA, WIDEO

W "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) wróci do Grabiny po wakacjach? Na Wojciechowską czeka w nowym sezonie sagi rodu Mostowiaków kilka niezłych wyzwań. Po pierwsze nie wiadomo, jak zakończy się jej wojną z mafią, którą rozpętała jako prokurator. A po drugie bliższa znajomość z Argasińskim (Karol Strasburger) może przynieść opłakane skutki... Czy to dlatego skruszona Marta w "M jak miłość" będzie całowała mamę Barbarę (Teresa Lipowska) po rękach? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

M jak miłość. Marta wróci do Grabiny! Barbara znów szczęśliwa - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

W nowym sezonie "M jak miłość" Marta będzie całowała matkę po rękach! Takie sceny z nowych odcinków sagi rodu Mostowiaków możesz zobaczyć na WIDEO z ostatnich "Kulis M jak miłość" przed wakacjami. Co przypili prokurator Wojciechowską tak bardzo, aby udać się do rodzinnego domu i okazać Barbarze najwyższy szacunek? 

Barbara w scenie z Martą w "M jak miłość" wygląda na niezwykle szczęśliwą. Przy stole w słynnej kuchni widzimy też Marysię (Małgorzata Pieńkowska), która ciepło spogląda na wielkie pojednanie siostry z mamą. Czy ten stan potrwa dłużej?

Marta w ostatnim sezonie "M jak miłość" podjęła decyzję, że rezygnuje z funkcji sędziego i wraca do prokuratury. Tam natychmiast zajęła się "grubą" sprawą jednej z mafii, a bandyci bardzo zbliżyli się do jej domu. Ania (Gabriela Świerczyńska) zakochała się w Krisie (Stanisław Kawecki), który jest wysłannikiem mafiozów!

Wojciechowską w ostatnim sezonie "M jak miłość" zainteresował się też drań Argasiński, który po wylewnych przeprosinach zaprosił ją na randkę. Marta była niechętna tej znajomości, ale Jerzy nie miał zamiaru odpuścić. Czy profesor zdoła złamać serce pani prokurator? Jeżeli tak, to jej powrót do rodzinnego domu w Grabinie wydaje się doskonałym pomysłem. 

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach. Żałoba u Mostowiaków! Na Barbarę, Marysię i Martę spadną straszne wieści o śmierci bliskiej osoby - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze