M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Fani zadecydowali, kto powinien zniknąć z czołówki serialu. Odpowiedź jest szokująca! - ZDJĘCIA

Zmiany w czołówce "M jak miłość" wydają się nieuniknione. Są w niej bohaterki, które już zniknęły z serialu, a grające je gwiazdy odeszły w swoją stronę. W ostatnim sezonie "M jak miłość" znów zadziały się historie, które wywróciły wszystko do góry nogami. Najbardziej szokująca jest zdrada Marcina (Mikołaj Roznerski), której dopuściła się Iza (Adriana Kalska) z Radkiem (Philippe Tłokiński). Ale i spiskowanie Julii (Marta Chodorowska) przeciwko Andrzejowi (Krystian Wieczorek) i Magdzie (Anna Mucha) źle się skończy w nowym sezonie sagi rodu Mostowiaków. Fani zdecydowali, kto ich zdaniem powinien na zawsze zniknąć z czołówki serialu. Padniecie z wrażenia!!

Kto zniknie  z czołówki M jak miłość? Decyzja fanów nieźle nas zaskoczyła - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" zniknęło z TVP2 na co najmniej 3 miesiące z okładem, nic więc dziwnego, że wszyscy zastanawiają się, co się zmieni w serialu po wakacjach. Pewne jest, że sesja ZDJĘCIOWA nad morzem, w której brały udział tylko cztery gwiazdy serialu, poruszyła wyobraźnię wiernych widzów. Wszystko wskazuje na to, że nagrywany był ślub Kasi i Jakuba w towarzystwie świadków Anety i Olka, ale padło też podejrzenie, że nagrywano nową czołówkę. Możliwe jest więc, że znajdą się w niej nowe postacie - czytaj więcej TUTAJ>>>

W ostatnim sezonie "M jak miłość" wydarzały się rzeczy, o których widzom się nie śniło. Magda wybaczyła Andrzejowi zdradę i para przygarnęła małą Nadię. Ale Julia nie "śpi", a wręcz przeciwnie, w nowym sezonie najpewniej wsadzi Andrzeja do więzienia za zabójstwo siebie samej! Jakby tego było mało, Izie odbiło i zdradziła Marcina z Radkiem! Mikołaj Roznerski już ogłosił koniec Chodakowskich. Czy te wydarzenia znajdą odzwierciedlenie w nowej czołówce? 

Zapytaliśmy więc fanów "M jak miłość" na profilu superseriale.se.pl na Facebook-u, kto z ewentualnej nowej czołówki serialu powinien zniknąć. Do wyboru wskazaliśmy niewierną Izę, Sonię (Barbara Wypych) za długą nieobecność oraz możliwość wpisania własnej propozycji. Odpowiedź mocno nas zadziwiła, zobaczcie sami.

Iza i Radek!

Julia i Radek

- Iza powinna zostać i patrzeć jak Marcin jest szczęśliwy z inna 😉😉

- Według mnie Julia i Radek.

Radek. A Iza niech żałuje i patrzy na szczęście Marcina. No i jeszcze Julia ...

- Iza raz na zawsze jaka to ona jest zawsze pokrzywdzona. Zaczyna już to nudzić i serial straci popularność.

Iza i Radek A Sonia i Janek powinni wrócić!

- Iza i Radek , teraz będzie Kama i Marcin 😁

Okazuje się, że fani "M jak miłość" tak bardzo nie cierpią Radka i Julii, że chcą ich usunąć z czołówki, w której nigdy ich nie było! Ale skoro tak, to może właśnie powinni dołączyć? Dajcie znać, co myślicie na ten temat w SONDZIE na końcu tekstu pod WIDEO!

Nie przegap: Koniec Magdy i Andrzeja w M jak miłość? Anna Mucha zapowiedziała wielkie zmiany - ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Sonda
Czy Julia i Radek powinni znaleźć się w nowej czołówce "M jak miłość"?
Listen on Spreaker.
Najnowsze