M jak miłość

Koniec Magdy i Andrzeja w M jak miłość? Anna Mucha zapowiedziała wielkie zmiany - ZDJĘCIA

Szok w "M jak miłość"! Czy Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) znikną z serialu? Anna Mucha na swoim profilu na Instagramie wyjawiła, że szykują się u niej wielkie zmiany! Fani Budzyńskich z "M jak miłość" natychmiast zaniepokoili się, że ich ulubieni bohaterowie znikną z ekranu! Czy właśnie to czeka wiernych widzów sagi Mostowiaków po 3-miesięcznej wakacyjnej przerwie w emisji? Jeżeli Magda i Andrzej pożegnają się na zawsze z widzami, to pewne jest, że zrobią to z przytupem! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Magda i Andrzej znikną w nowym sezonie? Tajemnicze wyznanie Anny Muchy

Magda i Andrzej w "M jak miłość", można powiedzieć rządzili przez ostatnie dwa sezony. To jedna z ulubionych małżeńskich par sagi rodu Mostowiaków i trzeba przyznać, że twórcy zadbali, aby im się nudziło. Zaczęło się od rzekomej zdrady Andrzeja z Julią (Marta Chodorowska), jej ciąży, poronienia i wielkiej tragedii Magdy. Budzyński byli już na skraju rozwodu... Ich miłość uratowała mała Nadia (Mira Fareniuk), uciekinierka z Ukrainy, którą Magda przygarnęła oraz poświęcenie Andrzeja. Budzyński pojechał w sam ogień wojny, aby odnaleźć rodziców dziewczynki i o mały włos straciłby życie! Zrobił to dla ukochanej Magdy...

W nowym sezonie "M jak miłość" pewne już jest, że Magda przeżyje kolejny, niewyobrażalny dramat. Najpierw Budzyńska dowie się o śmierci ukochanego taty, Wotjka Marszałka (ś.p. Emilian Kamiński). Niedługo później Andrzej zostanie aresztowany we własnym domu na oczach żony i córki, jako podejrzany o zabójstwo Julii! Ostatecznie okaże się też, że ojciec Nadii żyje i zapewne przyjedzie po dziecko i zabierze Magdzie ostatnią pociechę. Czy tak właśnie będziemy się żegnać z państwem Budzyńskimi?

Anna Mucha opublikowała na swoim profilu na Instagramie bardzo tajemniczy post. Jest on komentarzem do dwóch identycznych ZDJĘĆ gwiazdy "M jak miłość" - jednego w kolerze, drugiego w czerni i bieli. W stylizacji aktorki nie widać żadnego nawiązania do serialu, ale fani przeczytali coś "między słowami" Muchy.     

Ależ mam dla Was niespodzianki! I od razu uprzedzam, będzie się działo i będą zmiany 😈😎😜 ale póki co muszę trzymać język za zębami, chociaż czasem, aż mnie korci 😜 - napisała Magda z "M jak miłość". - Ale głupio by było najpierw coś powiedzieć, żeby później się z tego wycofywać 😉 co nie? 🤪 i nie wszystko jest b&w … i okaże się czy mi ufacie czy nie 🥸😁

- Mam nadzieję że nie będzie zmian w parze Andrzeja i Magdy bo przestanę oglądać 🙌🔥 - natychmiast zaniepokoiła się fanka Budzyńskich w "M jak miłość". 

- Super pani Aniu ❤️

- A niech mnie zabije ....prześliczne oczy 😍

- Cudowna jak zawsze 🔥

- I masz moj ulubiony szlafrok 🔥❤️

- Aniu świetna gra aktorska i super spektakl "O mało co" a Pan "Sitarski to już w ogóle geniusz komedii. Ubawiłam się do łez.

Jak widać w ostatnim komentarzu Mucha ma własne spektakle teatralne, w których jest równie wielką gwiazdą jak w serialu i do tego ich producentką. Możliwe, że tajemniczy post Magdy z "M jak miłość" oznacza kolejny, pozaserialowy projekt aktorki.  Pewne jest jednak, że w "M jak miłość" po wakacjach Magda w pewnym momencie zostanie sama.

Nie przegap: Z nowej ramówki M jak miłość wyleci ważny bohater? Nie tylko Kasia i Jakub zajmą miejsca zdrajców i nieobecnych - ZDJĘCIA

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze