M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Aleksandra zabierze dzieci Izy i Marcina do siebie! Nie będą musiały patrzeć na matkę z kochankiem Radkiem - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-06-11 15:54

Zwiastun "M jak miłość" po wakacjach ujawnił już sceny, które wskazują na to, że Iza (Adriana Kalska) i Radek (Philippe Tłokiński) przestaną się kryć z romansem przed dziećmi. Jak Szymek (Staś Szczypiński) i Maja (Laura Jankowska) przyjmą kochanka matki, jak zareagują na widok Izy w ramionach innego mężczyzny niż ich ojciec Marcin (Mikołaj Roznerski)? Na pewno to będzie szok dla dzieci Chodakowskich! Ale w nowym sezonie "M jak miłość" babcia Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) zadba o to, żeby Szymek i Maja nie musiały patrzeć na Izę z Radkiem. Matka Marcina zabierze wnuki do siebie. Sprawdź, co już wiadomo!

Jak w nowym sezonie "M jak miłość" dzieci Izy i Marcina zareagują na jej romans z Radkiem?

Romans Izy i Radka w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej przestanie być tajemnicą! Zanim dojdzie do rozwodu Chodakowskich, kochanek Izy postawi na swoim i nie pozwoli na to, żeby odsunęła go na boczny tor. Czy zmusi także niestabilną psychicznie i emocjonalnie Izę, żeby powiedziała dzieciom, że są razem? Po kimś takim jak Radek, który bez większego trudu manipuluje Izą, wmówił jej, że łączy ich prawdziwa miłość, szybko rozbił jej małżeństwo z Marcinem, można się spodziewać wszystkiego!

Przecież kiedy w minionym sezonie "M jak miłość" Iza odeszła od męża i dzieci, wyrachowany, zły do szpiku kości Radek postanowił doprowadzić do cierpienia Szymka i Maję, żeby nie było już czego zbierać z ich rodziny. Zmuszał Izę, żeby przedstawiła go dzieciom jako nowego partnera. Wówczas Chodakowska się na to nie zgodziła! Ale w "M jak miłość" po wakacjach 2023 kochankowie przestaną się kryć przed Szymkiem i Mają!

Zwiastun "M jak miłość" nowych odcinków po przerwie wakacyjnej tylko potwierdza, że dla syna i córki Chodakowskich świadomość, że Iza jest z Radkiem będzie niemal nie do zniesienia. Na szczęście dzieci będą otoczone bliskimi osobami, które zrobią wiele, żeby Szymek i Maja cierpiały jak najmniej. Jedną z takich osób będą oczywiście babcia Aleksandra.

Z planu "M jak miłość", gdzie cały czas powstają nowe odcinki, często wyciekają zdjęcia ekranowej Aleksandry z wnukami w jej mieszkaniu. Widać na nich jak matka Marcina dba o to, żeby dla Szymka i Mai rozpad małżeństwa Chodakowskich był bezbolesny. Teściowa Izy przy każdej okazji będzie zabierała dzieci do siebie. Pomoże Marcinowi w opiece nad niesfornymi maluchami, a do tego postara się, żeby Szymek i Maja nie musiały być z matką, gdy ona w domu w Gródku będzie się spotykała z kochankiem.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu po wakacjach. Aresztowanie Andrzeja. Marcin i Kama będą razem!
Najnowsze

Materiał sponsorowany