M jak miłość po wakacjach 2020. Szymek już nie będzie taki sam! Zaskakująca przemiana syna Marcina - ZDJĘCIA

2020-06-02 7:07 Ag
 M jak miłość po wakacjach 2020. Szymek już nie będzie taki sam! Zaskakująca przemiana syna Marcina - ZDJĘCIA
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Szymek już nie będzie taki sam! Zaskakująca przemiana syna Marcina - ZDJĘCIA

Szymek, którego w "M jak miłość" gra Staś Szczypiński jest w serialu od samego początku. 5-letni dziś chłopiec zaczął wcielać się w postać Szymka kiedy był niemowlakiem. Dosłownie rośnie na oczach widzów "M jak miłość". W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020 Szymek będzie już zupełnie inny. Mikołaj Roznerski, czyli serialowy Marcin pokazał zdjęcie z plan, na którym widać jak bardzo Szymek się zmieni w kolejnych odcinkach.

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

5-letni Staś Szczypiński po raz pierwszy w "M jak miłość" pojawił się jak miał trzy tygodnie. Początkowo, żeby go nie męczyć w wielu ujęciach Szymka grała lalka. Przy serialowym ojcu Marcinie mały Staś najpierw płakał, ale Mikołaj Roznerski potrafił go uspokoić.

Z czasem połączyła ich silna więź, a Roznerski wiele razy w wywiadach podkreślał, że traktuje Stasia nie tylko jak dobrego przyjaciela z pracy, ale prawie jak swoje dziecko!

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Sonia w ciąży! Janek zostanie ojcem

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020 Szymek będzie już inny niż zapamiętali go widzowie z ostatnich odcinków wyemitowanych w maju. Staś pojawił się na planie po trwającej ponad trzy miesiące przerwie i od razu widać jak bardzo urósł.

M jak miłość po wakacjach 2020. Aneta i Olek będą mieli dziecko? Pojawi się matka Anety - ZWIASTUN

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zmiany w wyglądzie Szymka w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej będą czymś naturalnym. W końcu po dzieciach najłatwiej dostrzec upływ czasu. Syn Marcina i Izy (Adriana Kalska) wciąż będzie tak samo rezolutnym i uroczym chłopcem, ale będzie już większy, z nieco dłuższymi włoskami i do tego z głową pełną pomysłów.

Widzowie "M jak miłość" jeszcze wiele razy przekonają się na własne oczy jak uroczym i przebojowym dzieckiem jest Szymek. Zwłaszcza gdy coś spsoci lub jednym słowem lub gestem sprawi, że w oczach rodziców czy babci Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska) pojawią się łzy wzruszenia.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Matka Anety zagrozi jej małżeństwu? Teściowa Olka będzie jeszcze gorsza od Anety!

Na razie nie wiadomo czy w nowym sezonie "M jak miłość" w rol Mai wciąż będzie występowała Laura Janowska. Produkcja nie ujawnia czy znów nastąpi zmiana małej aktorki grającej młodszą siostrę Szymka, córkę Izy i Marcina. Młodsza od Stasia Laura w "M jak miłość" gra zaledwie od roku.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

M jak miłość odc. 1507. Szymek (Staś Szczypiński)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1507. Szymek (Staś Szczypiński)
M jak miłość odc. 1507. Szymek (Staś Szczypiński), Marcin (Mikołaj Roznerski)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1507. Szymek (Staś Szczypiński), Marcin (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1505. Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1505. Iza (Adriana Kalska), Szymek (Staś Szczypiński)
Super Raport 29 V (goście: Kukiz, Flisiak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.