M jak miłość po wakacjach 2020. Sonia w ciąży! Janek zostanie ojcem

2020-06-01 21:43 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Sonia w ciąży! Janek zostanie ojcem
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Sonia w ciąży! Janek zostanie ojcem

Kolejna ciąża w "M jak miłość"! Sonia (Barbara Wypych) zajdzie w ciążę w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020! Jej związek z Jankiem (Tomas Kollarik) wkroczy na kolejny etap. W życiu pary policjantów z Grabiny nastąpi wiele zmian, jednak najważniejszą z nich będzie właśnie fakt, że zostanie rodzicami. Barbara Wypych zdradziła, co stanie się z jej bohaterką Sonią w nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej!

"M jak miłość" nowe odcinki po wakacjach 2020 we wrześniu 2020

W życiu Sonii i Janka z serialu "M jak miłość" zajdą wielkie zmiany w nowych odcinkach po wakacjach 2020. Przede wszystkim Morawski zostanie nowym komendantem komisariatu w Lipnicy po tym, jak Staszek (Sławomir Holland) będzie musiał usunąć się ze stanowiska.

Nowy naczelnik w "M jak miłość" z miejsca zatrudni Andrzejka (Tomasz Oświeciński). Również Sonia awansuje rangą, a w życiu prywatnym policjantów będzie coraz lepiej.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka przejdzie metamorfozę i przeżyje kolejny dramat. Ala będzie w to zamieszana - ZDJĘCIA

Wrócili na plan M jak miłość bez maseczek

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Barbara Wypych zdradziła w rozmowie z "Tele Tygodniem", że jej bohaterka Sonia w serialu "M jak miłość" wkrótce zajdzie w ciążę! Opowiedziała też, za kim najbardziej stęskniła się w czasie kwarantanny.

- Oczywiście, że za Janeczkiem, czyli Tomkiem Kollarikiem! Tęsknię po ludzku, prywatnie. Bardzo go cenię i lubię. Nie mogę się doczekać, aż znowu z nim zagram. Nasi bohaterowie od niedawna są parą i uczucie, które ich łączy, nabiera rozpędu.. Możemy mieć kłopot, żeby grać sceny pocałunków, ale jakoś sobie poradzimy. To będzie miłość w czasach zarazy - czytamy w tygodniku. - Mogę zdradzić, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że Sonia niedługo zajdzie w ciążę! Cieszę się na taką perspektywę Sonia od początku cierpliwie czekała na uczucie ze strony Janka. Teraz wszystko wskazuje na to, że przed nimi nowy, wspaniały etap.

My nie możemy doczekać się Sonii i Janka z "M jak miłość" w nowej roli rodziców! Nowe odcinki po wakacjach 2020 zapowiadają się naprawdę świetnie dla tej dwójki.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia nigdy nie dowie się co się stało z Leszkiem? Ciąża z Michałem zmieni jej życie

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 29 V (goście: Kukiz, Flisiak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze