M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka przejdzie metamorfozę i przeżyje kolejny dramat. Ala będzie w to zamieszana - ZDJĘCIA

2020-06-01 8:04 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka przejdzie metamorfozę i przeżyje kolejny dramat. Ala będzie w to zamieszana - ZDJĘCIA
Autor: TVP M jak miłość po wakacjach 2020. Lilka przejdzie metamorfozę i przeżyje kolejny dramat. Ala będzie w to zamieszana - ZDJĘCIA

Po wakacjach 2020 w serialu "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) przeżyje kolejny dramat! Przejdzie ogromną metamorfozę, niekoniecznie w dobrym tego znaczeniu. W jej problemy w 21. sezonie "M jak miłość" będzie zamieszana Ala (Alicja Ostolska), która w finale wrobiła przyjaciółkę w posiadanie narkotyków. Sprawdź, co się wydarzy po wakacjach 2020.

"M jak miłość" nowe odcinki po wakacjach 2020 we wrześniu w TVP2

W serialu "M jak miłość" Lilka o wakacjach 2020 zmieni się nie do poznania. Nie chodzi tylko o fryzurę, bo jak przyznała Monika Mielnicka w "Kulisach serialu M jak miłość", jej bohaterka po wielu ciężkich przejściach pokaże pazurki. 

W nowych odcinkach będzie kontynuowany wątek aresztowania Mostowiakowej, której Ala w finałowym odcinku 20. sezonu podłożyła narkotyki. Bohaterka, razem z winowajczynią, trafiły na komisariat.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2020. Barbara załatwi opiekunkę Józefa Modrego, która chce ich zabić? Nie da się zwieść psychopatce!

M jak miłość po wakacjach 2020: Lilka przejdzie przemianę po gwałcie! Pokaże pazurki i będzie gardziła wszystkimi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kilka tygodni wcześniej Lilka z serialu "M jak miłość" została zgwałcona, a teraz czeka ją kolejny dramat. Przyjaciółka miała gdzieś to, że dziewczyna ledwo podniosła się po ostatnim ciosie od losu.

Zdjęcia na planie "M jak miłość" ruszyły pełną parą. Z kolejnych fotorelacji wynika, że żona Mateusza (Krystian Domagała) będzie bardzo cierpieć. Jak widać na załączonych zdjęciach, będzie w to zamieszana właśnie siostrzenica księdza. Lilka będzie musiała zmierzyć się z wieloma problemami i udowodnić swoją niewinność. Ala na zdjęciach wygląda na skruszoną, jednak czy naprawdę zrozumie swój błąd? Wpakowała je obie w ogromne tarapaty. Ciężko jest przewidzieć, jak to się skończy! Oby scenarzyści "M jak miłość" po wakacjach 2020 dali biednej Lilce trochę wytchnienia.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Joasia nigdy nie dowie się co się stało z Leszkiem? Ciąża z Michałem zmieni jej życie

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 29 V (goście: Kukiz, Flisiak)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze