M jak miłość po wakacjach 2020. Matka Anety zagrozi jej małżeństwu? Teściowa Olka będzie jeszcze gorsza od Anety!

2020-05-30 8:39 Ag
M jak miłość po wakacjach 2020. Matka Anety zagrozi jej małżeństwu? Teściowa Olka będzie jeszcze gorsza od Anety!
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Matka Anety zagrozi jej małżeństwu? Teściowa Olka będzie jeszcze gorsza od Anety!

Hanna Śleszyńska w "M jak miłość" jako matka Anety Kryńskiej (Ilona Janyst)! W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020 pojawi się nowa bohaterka, a do obsady dołączy znakomita aktorka, znana z innych popularnych seriali. To już pewne, że Iwona Kryńska, czyli matka Anety w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej nieźle namiesza w jej małżeństwie z Olkiem (Maurycy Popiel). Pojawi się znienacka w 1525 odcinku "M jak miłość", a Olek przekona się co znaczy żyć w pobliżu teściowej. Bo Iwona z "M jak miłość" okaże się jeszcze gorsza od swojej córki Anety!

Co będzie z Olkiem i Anetą w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020?

Matka Anety w "M jak miłość", którą w nowym sezonie po wakacjach 2020 zagra Hanna Śleszyńska to postać, która nigdy wcześniej nie pojawiła się w jej życiu. Tak naprawdę Olek niewiele wie o rodzinie swojej żony. Aneta nigdy nie wspominała o matce, ojcu, bliskich osobach. Nie wiadomo nawet czy ma jakieś rodzeństwo, a jej przeszłość kryje jeszcze wiele tajemnic.

W 1525 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej zupełnie niespodziewanie pojawi się Iwona Kryńska! Matka Anety przyjedzie bez zapowiedzi do Warszawy, dowie się o ślubie córki z Olkiem i o tym, że jej zięć siedział w areszcie oskarżony o zabójstwo. Można się spodziewać, że teściowa Olka nie będzie zachwycona takim obrotem spraw. Zwłaszcza tym, że Aneta nie powiedziała jej o ślubie!

Matka Anety zjawi się u córki i zięcia w 1525 odcinku "M jak miłość" akurat jak w gronie rodziny będą świętowali jego wyjście z więzienia. Bezpośrednio, bez żadnych hamulców zapyta nowożeńców czy ma jakieś wnuki. Skoro o ślubie nie wiedziała...

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2020. Olek zostanie ojcem po wyjściu z więzienia?! Aneta naprawdę będzie w ciąży

Niewiele wiadomo o matce Anety w "M jak miłość"! Dopiero w nowym sezonie okaże się kim będzie Iwona Kryńska i jaki wpływ wywrze na życie Anety i Olka. Sądząc jednak po zapowiedzi tej bohaterki w "Kulisach serialu M jak miłość" małżeństwo Chodakowskich nie będzie miało z nią lekko.

Wszyscy w "M jak miłość" zrozumieją, po kim Aneta odziedziczyła swój charakterek. - Zostanę z wami na trochę - zakomunikuje Iwona zdumionej córce i Olkowi w 1525 odcinku "M jak miłość".

- Nie mogę zdradzić czy po wakacjach Aneta zostanie mamą, ale na pewno poznacie mamę Anety. Okaże się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni - ujawniła Ilona Janyst w "Kulisach serialu M jak miłość".

Po tych słowach można podejrzewać, że nowa bohaterka w "M jak miłość" będzie niezłą intrygantką, zdolną do wszystkiego, tak jak jej córka. Przecież kiedyś Aneta była czarnym charakterem w serialu. Niemal zniszczyła Olkowi życie kiedy ją zostawił. Była gotowa do każdej podłości, żeby się na nim zemścić.

Już po swojej przemianie Aneta w "M jak miłość" walczyła jak lwica o Olka. Kiedy został aresztowany udowodniła wszystkim, że dla niego jest zdolna na każde poświęcenie - może posunąć się do niejednego kłamstwa. W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020 matka Anety może być jeszcze gorsza od swojej córki.

Po co Iwona Kryńska, którą od dawna nie miała żadnego kontaktu z Anetą zjawi się nagle u córki? O tym dowiemy się w "M jak miłość" we wrześniu!

M jak miłość po wakacjach 2020. Aneta i Olek będą mieli dziecko? Pojawi się matka Anety - ZWIASTUN

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

To Ilona Janyst na swoim Instagramie pierwsza pokazała zdjęcie z planu "M jak miłość" z Hanną Śleszyńską w roli matki Anety.

"To jest taaaak super, kiedy podziwiasz kogoś od lat, aż tu nagle przychodzi dzień, kiedy ten ktoś staje się Twoją planową mamą. Panie, Panowie - przedstawiam Iwonę, mamę Anety kreowaną przez wspaniałą @hanna_sleszynska_official" - napisała gwiazda "M jak miłość".

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Olek wyjdzie z więzienia po ogłoszeniu wyroku sądu! Wielkie święto u Chodakowskich - ZDJĘCIA

Hanna Śleszyńska z kolei na Instagramie nie kryje radości z dołączenia do obsady "M jak miłość".

"Nareszcie w pracy😊😀😀Dołączyłam do wspaniałej ekipy @mjakmilosc.official 😍To mój drugi dzień na planie😊Ekipa w maseczkach,wszyscy po testach na przeciwciała wiadomo czego 😊Jak fajnie znowu uczyć się tekstu ,spotkać kolegów i kręcić kolejne sceny 😊Tęskniłam za tym wszystkim👍A to moja nowa filmowa rodzina"

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

Super Raport 28 V (goście: Biedroń, Sośnierz)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.