M jak miłość po wakacjach 2020: Policjant Rafał ulegnie ślicznej Ali! Syn zabójcy jej brata postawi twardy warunek

2020-07-04 19:59 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020: Policjant Rafał ulegnie ślicznej Ali! Syn zabójcy jej brata postawi twardy warunek
Autor: tvp/vod M jak miłość po wakacjach 2020: Policjant Rafał ulegnie ślicznej Ali! Syn zabójcy jej brata postawi twardy warunek

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020 policjant Rafał (Jakub Kucner) w końcu ulegnie ślicznej i upartej Ali (Alicja Ostolska)! Ale postawi jeden twardy warunek, który spowoduje, że nastolatka nie będzie zadowolona... Na co uda się słodkiej Ali namówić przystojnego Rafała? Czy pójdą na całość w "M jak miłość"? Seks z nastolatką to poważna sprawa, oby nie kosztował policjanta karierę... Jaki warunek postawi Ali Rafał po wakacjach 2020?

M jak miłość po wakacjach 2020. Rafał zgodzi się na noc z Alą... Ale jaka będzie cena?

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 upór Ali, aby uwieść syna zabójcy swojego brata będzie jeszcze się nasili bardziej, niż w ostatnim sezonie serialu. Śliczna, ale sprawiająca duże problemy siostrzenica księdza postawi jednak na swoim!

Ala nadal regularnie będzie nachodziła Rafała na komisariacie w "M jak miłość". Pewnego wieczoru po imprezie z przyjaciółmi będzie jednak jeszcze bardziej zdeterminowana, aby swój cel zdobyć. Sonia (Barbara Wypych) przegna ją z komendy, ale to dla Ali nie będzie żadna przeszkoda. I właśnie tej nocy zapoluje na Rafała! Jak i gdzie do tego dojdzie po wakacjach 2020? 

Lilka w "M jak miłość" wybaczy Ali! Szokujące wideo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ala skieruje kroki do pokoju policjanta w leśniczówce w "M jak miłość"i zaczeka tam na niego. Kiedy Rafał pojawi się po całym dniu pracy w domu, zastanie tam rozpaloną, śliczną nastolatkę! Czy jej ulegnie po wakacjach 2020? 

W pewnym sensie tak. Ala uprosi Rafała, aby spędził z nią tę noc i... policjant przystanie na to! Poświęci jej cały wieczór w "M jak miłość" i obieca, że będą spotykali się po wakacjach 2020. Jednak Rafał postawi Alei jeden, za to twardy warunek...

Zobacz tez: M jak miłość po wakacjach 2020. Piotrek weźmie Kingę w sadzie Lucjana Mostowiaka? Szokujące ZDJĘCIA z planu!

Ala i Rafał spotykać się będą w "M jak miłość" nawet codziennie, ale pod pretekstem korepetycji z matematyki przed maturą! Czy to będzie tylko przykrywka dla upojnych nocy, czy faktyczna pomoc zobaczymy zaraz po wakacjach 2020. 

Najnowsze