M jak miłość po wakacjach 2020. Oszukana Basia wybaczy Ani?! Babcia Barbara pogodzi kuzynki, ale i tak dojdzie do tragedii?

2020-08-08 10:48 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Basia wybaczy Ani?! Babcia Barbara pogodzi kuzynki, ale i tak dojdzie do tragedii?
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Basia wybaczy Ani?! Babcia Barbara pogodzi kuzynki, ale i tak dojdzie do tragedii?

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Basia (Gabriela Raczyńska) wybaczy Ani (Gabriela Świerczyńska)?! Zwaśnione kuzynki pokłóciły się o chłopaka, a w ubiegłym sezonie Wojciechowska za przysługę wyswatała krewną z Jaśkiem (Stanisław Dusza). Niestety, Basia w "M jak miłość" dowiedziała się o spisku, co po raz kolejny doprowadziło wrażliwą dziewczynę do depresji. W nowych odcinkach będzie tylko gorzej! Marta (Dominika Ostałowska) postanowi interweniować i wkrótce w "M jak miłość" zwróci się o pomoc do Barbary (Teresa Lipowska).

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Basia wciąż nie będzie w stanie wybaczyć Ani, że najpierw uwiodła jej chłopaka, a potem namówiła innego, żeby się z nią umawiał. W ubiegłym sezonie Damian (Oliver Proctor) zdradził córkę Pawła (Rafał Mroczek), a potem z jej kuzynką uknuł intrygę namawiając Jaśka, by umawiał się z dziewczyną. Prawda wyszła na jaw, gdy Basia podsłuchała kłótnię chłopców - Damian zrobił się zazdrosny o swoją byłą i wygarnął kumplowi wszystko, nieświadomy, że mała Zduńska wszystko słyszy. Obie sytuacje doprowadziły wrażliwą i dobrą Basię do załamania i istniało spore prawdopodobieństwo, że dojdzie do tragedii.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2020. Szokująca metamorfoza Basi. Córka Pawła odzyska chłopaka i pokaże drapieżny wygląd

Koniec Zosi w M jak miłość. Julia Wróblewska powiedziała prawdę o dziecku i ucieka z Polski

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Basia oczywiście nie wybaczy Ani i Damianowi, że wykorzystali Jaśka i perfidnie ją oszukali. Sprawą zainteresuje się Marta, która dłużej nie będzie mogła patrzeć na konflikt między kuzynkami. Załamana Wojciechowska uda się do Grabiny, gdzie poprosi o pomoc Barbarę. Mostowiakowa zawsze znajduje sposób na to, by rozwiązać problemy swoich bliskich.

- Łukasz nie może dogadać się z Katią w sprawie kontaktów z córką, a Ania  nadal nie pogodziła się z Basią, której odbiła chłopaka - czytamy w "Świecie Seriali".

Barbara w nowych odcinkach "M jak miłość" oczywiście zgodzi się pomóc. Spotka się z Anią i namówi dziewczynę, żeby szczerze przeprosiła kuzynkę. Jednocześnie skontaktuje się z pasierbicą Pawła i spróbuje namówić Basię, by wysłuchała Anię. Czy plan Mostowiakowej się powiedzie? Może uchronić wnuczki przed tragedią!

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga zastąpi matkę córce Pawła! Problemy Basi zbliżą ich do siebie

Najnowsze