M jak miłość po wakacjach 2020. Szokująca metamorfoza Basi. Córka Pawła odzyska chłopaka i pokaże drapieżny wygląd

2020-07-16 7:41 Ag
 M jak miłość po wakacjach 2020. Szokująca metamorfoza Basi. Córka Pawła odzyska chłopaka i pokaże drapieżny wygląd
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Szokująca metamorfoza Basi. Córka Pawła odzyska chłopaka i pokaże drapieżny wygląd

Basia (Gabriela Raczyńska) z "M jak miłość" w nowym sezonie po wakacjach 2020 przejdzie metamorfozę! Przemiana córka Pawła (Rafał Mroczek) będzie o tyle szokująca,że nastolatka w ostatnim czasie sporo przeszła. Zdradzona przez chłopaka Damiana (Oliver Proctor) i przyjaciółkę Anię (Gabriela Świerczyńska) dała się wkręcić w niebezpieczną grę. W nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej Basia zmieni wygląd na bardziej drapieżny. Zobaczcie efekty metamorfozy 15-letniej Gabrysi Raczyńskiej!

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Gabriela Raczyńska w "M jak miłość" gra od siedmiu lat i z uroczej dziewczynki na oczach widzów przemieniła się w dorastającą nastolatkę z problemami. Basia ma za sobą trudne przejścia. Odtrącona przez matkę Alę (Olga Frycz) znalazła kochający dom i rodzinę u Pawła. Przybrany ojciec idealnie zastąpił jej prawdziwego tatę i dzięki niemu Basia uporała się z traumą po rozwodzie Zduńskiego z Alą.

W minionym sezonie "M jak miłość" Basia straciła też ukochanego. Chłopaka Damiana odebrała jej kuzynka, a zarazem przyjaciółka Ania! I żeby zagłuszyć wyrzuty sumienia podsunęła Basi kogoś innego. Jasiek (Stanisław Dusza) zgodził się rozkochać w sobie córkę Pawła, ale niebezpieczna gra całej trójki wyszła na jaw. Podstęp źle się skończył dla wszystkich!

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2020. Paweł będzie ojcem! Zada ostateczny cios bratu Piotrkowi

Zdjęcia z planu "M jak miłość" po wakacjach 2020 wskazują na to, że Basia i Jasiek znów będą blisko. Nastolatka odzyska chłopaka i przejdzie przemianę! Jej efekty widać już na profilu Gabrysi Raczyńskiej na Instagramie.

15-letnia gwiazda "M jak miłość" po raz pierwszy pokazała się w makijażu, dzięki któremu jej spojrzenie stało się bardziej drapieżne i wyraziste. Poza tym serialowa Basia znów zapuszcza włosy, które obcięła dwa lata temu. Raczyńska pozbyła się swoich zachwycających, długich blond włosów w szczytnym celu.

M jak miłość po wakacjach 2020. Makabryczne wydarzenia w życiu Zduńskiego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2020. Paweł zalany krwią! Franka doprowadzi do tej tragedii - WIDEO

W nowym sezonie "M jak miłość" odmieniona Basia będzie miała więcej powodów do radości. Wybaczy Jaśkowi, że wziął udział w intrydze Damiana i Ani i zacznie nowe życie. Przed 15-latką kolejne miłosne rozterki, a także szanse na to, by jako zdolna pianistka osiągnęła kolejne sukcesy.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#holidayvibe #haveaniceevening Post udostępniony przez Gabriela Raczyńska (@gabriela_raczynska_official)
M jak miłość. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik), Basia (Gabriela Raczyńska), Jasiek (Stanisław Dusza)
Autor: INSTAGRAM M jak miłość. Paweł (Rafał Mroczek), Franka (Dominika Kachlik), Basia (Gabriela Raczyńska), Jasiek (Stanisław Dusza)
M jak miłość, odc. 1521.  Basia (Gabriela Raczyńska), Jasiek (Stanisław Dusza)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1521. Basia (Gabriela Raczyńska), Jasiek (Stanisław Dusza)
M jak miłość, odc. 1513. Basia (Gabriela Raczyńska), jej nowy chłopak Jasiek
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odc. 1513. Basia (Gabriela Raczyńska), jej nowy chłopak Jasiek
M jak miłość odc. 1463. Basia (Gabriela Raczyńska), Damian (Oliver Proctor), Ania (Gabriela Świerczyńska)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1463. Basia (Gabriela Raczyńska), Damian (Oliver Proctor), Ania (Gabriela Świerczyńska)
M jak miłość, odc. 1488: Basia (Gabriela Raczyńska), Damian (Oliver Proctor)
Autor: MTL Maxfilm

Najnowsze