M jak miłość po wakacjach 2020. Marzenka i Andrzejek wrócą do siedliska w Grabinie! Będą musieli zmierzyć się z Kamilem

2020-06-07 9:04 Ag
M jak miłość po wakacjach 2020. Marzenka i Andrzejek wrócą do siedliska w Grabinie! Będą musieli zmierzyć się z Kamilem
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Marzenka i Andrzejek wrócą do siedliska w Grabinie! Będą musieli zmierzyć się z Kamilem

Powrót do "M jak miłość" uwielbianych bohaterów! W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020 Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) wrócą do siedliska w Grabinie. Kilka miesięcy po narodzinach córki Kalinki znów będą prowadzić pensjonat Uli (Iga Krefft). Tym samym w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie okaże się co się stało z Lisieckimi, gdzie wyjechali i ukryli się z dzieckiem przed całą rodziną. W siedlisku pojawi się też czarny charakter... Czy zburzy szczęście Marzenki, Andrzejka i ich córeczki?

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Marzenka i Andrzejek w "M jak miłość" po wakacjach 2020 znów pojawią się w siedlisku w Grabinie. Ich powrót do pensjonatu po długiej przerwie na swoich profilach na Instagramie ogłosili aktorzy - Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński, którzy od kilku miesięcy nie grali w serialu.

O tajemniczym zniknięciu z "M jak miłość" Marzenki i Andrzejka nikt nawet nie mówił głośno. Tylko widzowie zauważyli, że ich nie ma siedlisku. W dziwnych okolicznościach opuścili siedlisko w Grabinie zaraz po narodzinach ich córki Kalinki w 1502 odcinku "M jak miłość". Wiadomo, że Andrzejek brał udział w szkoleniu policyjnym w Legionowie, ale Marzenka z dzieckiem przepadły bez śladu.

Siedliskiem w Grabinie po wyjeździe Uli i Bartka (Arkadiusz Smoleński) do Australii zajął się Mateusz Mostowiak (Krystian Domagała), który harował w pensjonacie zastępując siostrę i Lisieckich.

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2020. Sonia urodzi dziecko Janka, ale bez ślubu?! To dopiero początek zmian

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2020 Marzenka i Andrzejek znów zajmą się prowadzeniem rodzinnego biznesu. Ula nadal nie wróci do Polski, ale za przyjedzie Bartek.... Sam bez żony! Przed młodymi rodzicami małej Kalinki trudne zadanie - doglądanie siedliska, opieka nad niemowlęciem, a do tego dojdzie jeszcze nowa praca Andrzejka w policji, na posterunku w Lipnicy.

M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga wyjedzie do Grabiny z Pawłem! Ucieknie od Piotrka?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Zdjęcie zza kulis "M jak miłość" w nowym sezonie po wakacjach 2020 , które pokazał Tomasz Oświeciński na swoim Instagramie to dowód, że razem z serialową żoną nie będzie narzekał na brak gości w siedlisku. Do pensjonatu przyjadą m.in. Magda (Anna Mucha) z Budzyńskim (Krystian Wieczorek), a także ich największy wróg Kamil Gryc (Marcin Bosak). Wydaje się jednak, że psychopata będzie nieproszonym gościem w Grabinie... I może zburzyć szczęście nie tylko Budzyńskich, ale także Lisieckich.


Sprawdź też: M jak miłość. Małgosia wróci z USA? Barbara Kurdej-Szatan odchodzi, ale namawia Joannę Koroniewską na powrót do serialu

"Ciepłe dni, spotkania w ogrodzie w gronie przyjaciół i rodziny, przy obficie zastawionym stole - brzmi świetnie. Często takim biesiadom towarzyszą ciekawe rozmowy, dużo śmiechu a nierzadko też sprzeczki. Jak było w tym przypadku? Nic nie zdradzę! Musicie śledzić perypetie Andrzejka w kolejnych odcinkach" - napisał Oświeciński pod zdjęciem z planu "M jak miłość". 

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj >>>

M jak miłość po wakacjach 2020. Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
Super Raport 5 VI (goście: Bortniczuk, Migalski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze